Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy helyes pasinak kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy helyes pasinak kevésbé szép barátnője van, akkor ő most igénytelen?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 15:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ma 00:16


igaz

2017. aug. 3. 07:59
 12/15 anonim ***** válasza:

7-es:


Te nem értetted meg azt, amit leírtam.


Nyilván nem egyformán szép mindenki, ez nem vitatéma.

Az sem, hogy egy a legtöbb ember által csúnyának tartott nő (pl. Susan Boyle) és egy szintén a legtöbb ember által szépnek tartott nő (pl. Jennifer Love Hewitt) között óriási különbség van.

Nem is értem, hogy ezeket hogyan keverhetted ide, miért ezt reagáltad a válaszomra.


Nyilván ha arról a bizonyos, nem exakt skála két végéről hozunk fel példákat, akkor jó eséllyel a többség (vagy akár mindenki) ugyan úgy szépnek vagy éppen csúnyának tartja az adott példákat.

De a kettő között átmenetek vannak, ez nem egy fekete/fehér kérdés, rengeteg a szürke árnyalat.


Az én esetembe arról volt szó, hogy sokak szemében én jobban néztem ki, mint a barátnőm, pedig nem vagyok jóképű.

Ha ezekkel az idióta pontokkal kéne leírni, akkor én kb. egy 6-7-es férfi lehetek a többség szerint.

Ehhez képest, szintén a többség szerint, a barátnőm meg mondjuk 5-6-os lehetett, miközben én simán 8-9-esnek láttam, a legszebb nőnek, akivel valaha dolgom volt, mert megfogott benne valami, megláttam benne valamit és szerettem.

Ahogy elmúlt a rózsaszín köd, ill. levettem a rózsaszín szemüvegemet (milyen szép hasonlatok), már én is "reálisabban" látom, már nem mondanám 8-9-nek, de valamiért még mindig tetszik, mint a többségnek.


6-os voltam.

2017. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocs, kimaradt egy szó, ill. egy megjegyzés:


"de valamiért még mindig JOBBAN tetszik, mint a többségnek."


És ez igénytelenség, ez a szubjektivitás, az hogy nem vagyunk egyformák, nem egyezik meg az ízlésünk.

2017. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na, még korán van ezek szerint :)

Megint kimaradt egy szó:


"És ez NEM igénytelenség, ez a szubjektivitás, az hogy nem vagyunk egyformák, nem egyezik meg az ízlésünk."

2017. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kösz a privátot, de nem szoktam válaszolni ilyenekre.


És igen, nyilván van olyan férfi aki az általad rondának tartott nőt szereti és tetszik neki. Mit nem lehet ezen felfogni?

2017. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!