Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van, nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van, nem tudok rajta eligazodni?

Figyelt kérdés

Hát az előzményeket nem írom le, a lényeg annyi, hogy kb 1 hónapja elmondtam már megint A lánynak, hogy akkor is ő tetszik nekem... Aztán ő mondja, jó velem beszélgetni meg minden, de többet nem tud most elképzelni. Viszont azóta egyébként mintha kicserélték volna. Ugye érthető módon elég búval bélelt voltam egy ideig , nem kerestem meg ilyenek, aztán rá mír msn en... és megint rám írt... (eddig mindig én kerestem) meg mondja, hogy oké, hogy msn en beszélünk, de úgy miért nem találkozunk mi gyakrabban... Na jó...múlthéten meg hát az túlzás hogy sétálni hívott, de erős túlzással elmegy...(olyasmi volt, hogy ha akarok menjek vele sétálni) elsétálgattunk vagy 2 órán át erre arra Budapesten... Én próbáltam elfelejteni, de így nem megy, viszont hiú reményt ébreszt bennem és ez így elég rossz érzés. Szerintetek mi a bánatos fene folyik itt?

20F(fősulisok vagyunk)


2010. máj. 23. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden nő ilyen határozott. Szokj hozzá.
2010. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még a gondolatát is kerüld el a kapcsolatnak. Ne szivasd magadat, kizárt, hogy kellesz a csajnak. Gondolj bele, ha a csajnak valaki kell, azt tudatja, megmondja neki stb. Így csak kihasznál, addig sem unatkozik. Ne vegyen palira, erre figyelj. NE találkozz vele, és mondd meg neki, hogy miért nem akarsz. Máskülönben marad a vágyakozásod felé, álandóan lehangolt leszel, hogy nem lehet a bnőd...Tudom, hisz fél évig eljátszottam ezt a szituációt.
2010. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, de nehéz. Tudom azt kéne, hogy nem beszélünk stb, de amikor azt akartam, ő keresett engem.
2010. máj. 24. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Miután elég bátor voltál, hogy megmondd neki, hogy miként érzel, légy jó magadhoz megint. Ha keres, mond meg neki, hogy nagyon összezavar azzal ahogy viselkedik és neked ez nem jó. Te jobban kedveled őt egy barátnál és te tiszteled azt amit akkor ő válaszolt neked. Tisztelje ő is az érzelmeidet ha nem akar közelebbről megismerni, ne keressen.

Belegondoltam, hogy én 2 évig csináltam ezt egy fiúval mert nem tudtam eldönteni mit akarok...utólag persze rájöttem mi volt a bajom. A tapasztalatlanságom, az önbizalomhiányom és az, hogy tetszett a rajongása.

Ma felnőtt 35 éves fejjel jobban átlátom az akkori gyermeteg dolgaimat.

2010. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!