Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek belefér egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek belefér egy párkapcsolatba a flört harmadik féllel? Szoktatok flörtölni, ha van párotok?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a másik fél előtt! Ilyenkor mi motivál arra, higy flörtöljetek? Tovább is mennétek akár? Vagy az is lehet, hogy "otthon" minden rendben van, csak jól esik, önbizalmat növel? Illetve hogy esik, ha a párotok mással flörtöl és megtudjátok?
2017. aug. 7. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jól esik, önbizalmat növel. Én szeretném, hogy párom is kihasználja ezt a lehetőséget, de erről méb nem beszéltünk, úgyhogy nem tudom mála mi a szitu.


Szóval hűséget fogadtunk, nem vakságot-börtönt 😃

2017. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem fér bele....
2017. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem bele fér. Nem értem miért kell ennyire megszabni mindent. Lassan már elérjük azt hogy bókolni sem lehet másnak ha kapcsolatban van az ember mert akkor az is megcsalás. Apukám is szokott flörtölni másokka munka társak stb de csak is poénból. Jelen voltam már ilyennél én is. Aki ismeri a másikat és bízik benne az tudja hogy csak poén és nem fognak semmit csinálni. Én sem várom el a páromtól hogy már pedig tök hideg legyen minden hölgy ismerősével mert neki van csaja. És igen önbizalom növelés és jól esik az mindkét személynek amikor nevetnek az ilyeneket. Lehet lepontozni.
2017. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Azt még hozzá teszem hogy a családba nálunk a férfiak ilyenek viszont hűségesek. Tesómnak a pasijával is szoktam flörtölni de jót nevetünk rajta még tesóm is.
2017. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!