Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szabad kedvesnek lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szabad kedvesnek lenni a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretek kedves lenni az emberekkel, mosolyogni, segíteni. Viszont sok konfliktusom volt már abból, hogy ha pasival voltam kedves, akkor azt hitte hogy bejön nekem, és óriási felháborodás volt belőle, hogy nem akarok tőle semmit.

Még az átlagos srácoknál egy dolog, de akik kicsit flúgosak, azok eleve jobban rám kattannak, gondolom ritkán van, hogy valaki normális velük, és ők azok, akik nagyon durván viselkednek, ha nem akarok tőlük semmit.

Pedig alapból nem tudom felfogni hogy miben reménykednek, van párom, szóval szó sincs arról, hogy bárki más érdekelne, mint pasi, nem tudom, hogy honnan veszik...

Mi a megoldás erre? Ne legyek kedves a pasikkal? Hogyan lehet ezt kivitelezni, ha idegen tőlem a bunkóság?


2017. aug. 9. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen félreértik a kedvességedet, vegyél vissza kicsit. Attól még nem kell bunkónak lenni.
2017. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a megoldás, hogy megtanulsz rendesen kommunikálni, a gesztusaiddal is. Ha mindenki félreért, akkor valamit rosszul csinálsz, egy szimpla alapkedvességet a legtöbb férfi nem veszi jelnek.
2017. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De sokszor már csak annyit csinálok, hogy meghallgatom az illetőt, és nem úgy hajtom el, hogy "menj anyádba"... Pl volt egy srác, vele annyi volt, hogy veregettem a hátát egyszer amikor sírt egy buliban, később csak a párom tudta leállítani, hogy ne kóricáljon a lakhelyem környékén, meg ne kövessen..... Nem hittem, hogy túlzásnak számít, ha kicsit megpróbálom megnyugtatni.
2017. aug. 9. 10:20
 4/13 A kérdező kommentje:

A normális férfiakkal nem is igazán szokott gond lenni, vagy nem is értik félre a kedvességemet, vagy ha mégis, akkor korrekt módon lehet velük megbeszélni.

Viszont vannak antiszociális, "fura" pasik, akikhez szerintem senkinek nincs egy jó szava, és a kedvesség legkisebb jelére ráharapnak. Velük nem tudok mit kezdeni. :(

2017. aug. 9. 10:24
 5/13 A kérdező kommentje:

De a normális pasik is ilyenek néha.. Csak nem fenyegetőznek, meg követnek, hanem elhordanak k****ának, aztán otthagynak.


Kedves Priviíró!

Ne haragudj, nem szeretek így levelezgetni meg neten ismerkedni (haverilag se igazán, inkább élőben szeretek kommunikálni) Bocsi!

2017. aug. 9. 10:33
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:

Nah erre van egy tok jo sztorim.

Most tancolni tanulok, s ezen a helyen probalnak odafigyelni arra, hogy ez ne csak tancoktatas legyen, hanem a karibi terseg kulturaja es szokasai is is szerepet kapjanak. Az egyik alkalommal a tanrunk meselte, hogy mikor a dominikai koztarsasagban salsaztak. Akkor nem ertettek, mi a helyzet. Mivel ok, europaiak hatalmas mosollyal az arcukon tancoltak. Aztan neztek, hogy itt valami nem stimmel. Mert minden helyi no, nem hogy nem mosolyog, de eleve unott es bekepzelt pofval tancol. Pontosan azert, hogy meg veletlenul se adjon semmilyen felre ertelmezheto jelet. Persze, mikor bemennek a budiba, hogy megigazitsak a sminket, akkor megy a pletyka, ki hogy tancol, ki mennyire szimpatikus, de tanc kozben semmi.


A kerdesedre valaszolva, a nok nem kedvesek ugy altalaban. Egy ferfitol is ha nagyon kedves, furcsallom, s gyanus, hogy akar tolem valamit. De noktol en is belbatoritasnak veszem, ha nagyon kedves, mert fura.

2017. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem a karibi térségben vagyunk.

A normális férfiakkal nincs gond ezek szerint, a furákat meg küldd melegebb éghajlatra. Mondjuk a karibi térségbe.

2017. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Udvarias 2 lépés távolság, nem kell bunkónak lenni, de ezek szerint könyneen félreérthető vagy. Legyél kicsit távolságtartóbb, kevesebb mosolygás, a fizikai kontaktusd meg kerüld.

Vannak ilyenek sajnos, csak rámosolyogsz és két kedves szó után azt hiszi, akarsz valamit...

2017. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha mondod h van baratod attol miert nem allnak le? Eleve nincs kedvem olyanhiz akinek van vkije. Max elszorakozok vele haverilag
2017. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A megoldás egyszerű: csak a normális férfiakkal legyél kedves.
2017. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!