Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ezekkel a férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezekkel a férfiakkal kezdeni az oldalon?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen eset történik, hogy leírom egy kérdés alá teljesen kultúráltan és olyan gyűlölködő leveleket kapok, hogy egyszerűen nem értek, mi visz erre embereket?

Vagy ma például írt egy srác levélben, normálisan válaszoltam rá beleszőve, hogy kaocsolatban vagyok, ne legyen félreértés (mert ha meg nem szölok, akkor ugye én hitegetem őket... wtf egyébként ez is, ez nem egy társkereső, miért ne lehetne csak úgy levelezni). Erre a következő levélben már büdös k... voltam.

Srácok, miért csináljátok ezt?


2017. júl. 30. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Ide nem kiegyensúlyozott lelkivilágú,intelligens emberek regisztrálnak döntő többségben.Talán ezért is.
2017. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Sunshinedoll ***** válasza:
81%

Semmit, le kell szarni őket. Minek válaszolnál? :D Én az üzenetek 85%-ára nem válaszolok. Ami 2 mondatnál hosszabb, végig se olvasom. Nem tartozok én ezeknek semmivel, se idővel, se türelemmel, pláne nem azzal, hogy akármit a világon kezdjek velük :D


Azért csinálják, mert frusztrált nőgyűlölők, de a való életben így beszélni nőkkel azért még szerintük is ciki, de legalábbis érzik, hogy nem túl elfogadott, így inkább az internet anonimitását kiélvezve közlik a véleményüket.

2017. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Tiltsd le az ilyen primitív bärmokat és kész!
2017. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát, most már én sem fogok válaszolni.
2017. júl. 30. 14:20
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Lelkileg és mentálisan sérült emberek gyülekezete ez a gyk:Dxd ja engem is beleértve;)
2017. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Felesleges itt válaszolni, vagy azért írnak, mert szeretnék magukat kifröcsögni, szidalmazni, de ezek az egyedek az életben egy nőt nem mernek megszólítani.


Vagy azért írnak, mert azt remélik, hogy egy idegen farokról elküldött képpel (vagy nagy ritkán a sajátjukról), azt hiszik, hogy be tudják fűzni a hiszékeny lánykákat...vagy csak, mert élvezik mutogatni magukat.


Vagy vannak a kis reménytelenek, akik úgy gondolják, hogy tettetett lovagiassággal, érzékenységgel, lehámozható a bugyi, de a türelmetlenségük miatt hamar kibukik, hogy ők is csak puncit remélnek vagy legalább szexcsetet.


Nincs itt értelmes ember ezen az oldalon.


(Nyilván saját magamat is beleértve, mert én meg azok közé tartozom, akik nevetni járnak ide, de ez sem normális.)

2017. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Meg kell ölni őket, és bedarálni macskatápnak! NŐVÉREIM! Előre a matriarchátusért, és az undorító férfimentes világért!
2017. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem vicces velük vitatkozni. Volt olyan "kedves aranyos ám meg nem értett" pasi aki újra és újra másolva küldi az egyébként nem is olyan rosszul megfogalmazott "szegény kicsi én akit a nők bántanak" leveleit.

Nos kíváncsi voltam mit is akar ezzel elérni hát válaszoltam és illedelmesen megkérdeztem mi a célja. Lényegretörő volt a válaszlevél. Idézném : terjesztem az igét te h.ülye k.úrva :) Milyen érthetetlen hogy nem jut neki nő.

Szerintem rém viccesek mikor itt sírnak arról hogy alacsonyak csúnyák stb majd kiderül hogy ez a legkisebb gond.

2017. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8.: de az a baj, hogy nem logikis emberekkel nem lehet vitatkozni, mert annyit valaszolnak, hogy büdös k.... megtalállak és....

Én is próbáltam beszélgetni, vitatkozni, de ilyenekkel nem lehet

2017. júl. 30. 14:33
 10/21 anonim ***** válasza:

JÓL SZÓLT A HETES!!!


AZ ÖSSZES FÉRFI VADÁLLAT! Múltkor is írt nekem egy férfi, hogy kis kh_Urva vagyok!

NEM VAGYOK!!

...


Komolyra fordítva... hagyd a francba. Mikor ilyen üzenetet kapok, akkor csak faarccal elolvasom, aztán megyek tovább. Gyakran inkább sajnálom őket... Szomorú maga a helyzet is .


Ez a világ olyan világ

Mint a mogyoró fa virág

Sokat ígér, keveset ád

Amit ád is, keserűt ád.


Ezeket az embereket becsapta az élet. És nem tudják hogy törjenek ki. Ez félelmet szül bennük, ami haraggá válik. A haragot képtelenek kiadni, mert nem levezetni kell, hanem megszüntetni a forrást. mindig új harag jön majd... Ők levezetni próbálják... pl rajtad is. De ez csak örvénybe visz :/

2017. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!