Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, miert kell egybol azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, miert kell egybol azt gondolni, hogy miattatok edzek?

Figyelt kérdés
Mar a konyokomon jon ki, a "nekem ez sok" kifejezes. Mintha az lenne, hogy tessek, neked csinaltam, ti meg, kosz, nem kell.

2017. aug. 9. 17:43
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Jol van 39,40-es kapcsolodjatok ossze ti is,a masik oldalon.
2017. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

nem baj 40-es csak nehogy a baratnod egyszer egy gyurmagyurkaval lepjen felre,aztan majd hazakuldi hozzad megtoltve :)

A sok lany akkor nem tudom miert reszesiti elonybe a kisportolt testet,es most diplomas(akar tobb diplomas) lanyokrol beszelek,akik mellette gyonyoruek is.

2017. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Sok túrót kell még ahhoz megenned, Bádogpubi :D De persze higgyétek csak azt a proteinon hizlalt óriáscsecsemő kérdezővel együtt, hogy mindenki azért szól hozzátok, mert ti vagytok a létezés középpontjai. :D
2017. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Bocsi ,hogy beleszolok. De elég unalmas ez a mâsikat kritizàlom ,leszolom stilus.

Titeket minôsît!

MàrKezd nevetseges lenni amit mûveltek.

Éntôlem pl jôhet akarmekkora kigyurt én vagyok a Jani tipusu pasi ,nem érdekelnek az ilyen pasik.

Mindenkinek màs tetszik!

N25

2017. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Felszínesek, Kérdező, na meg annyira körbe vannak rajongva, hogy azt hiszik, ők a világ közepe. Közöld velük nyugodtan, hogy nem.


Az viszont tény, hogy testépítőből rengeteg az agyatlan Down-kóros kretén, ezen az oldalon is olvastam pár elképesztően ostoba példányt, csoda hogy nem cserépbe ültették őket és Substrállal öntözték.

2017. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben nem ugyanaz a negatív és a pozitív vélemény. Ha valaki oda jön hozzám kéretlenül elmondani nekem, hogy neki nem tetszem, az csak fikázni szeretne.
2017. aug. 16. 01:44
 47/47 anonim ***** válasza:
Talán ezeknek csajoknak rossz tapasztalataik vannak a konditermes kokszhuszárokról. Egy csomó nárcisztikus, feszítgetős szteroidjóska kompenzál a szerezéssel meg a gyúrással, elvárja, hogy essen előttük hasra minden nő, meg azt hiszik, hogy az ő mikropéniszükből ered a Niagara. Úgyhogy sok csaj már eleve védekező állást vesz fel, ha meglát egy ilyen alakot, és letisztázza, hogy neki nem jönnek be a komplexusaikat meg frusztrációikat felfújt izmokkal kompenzáló roidhuszárok.
2017. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!