Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, miert kell egybol azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, miert kell egybol azt gondolni, hogy miattatok edzek?

Figyelt kérdés
Mar a konyokomon jon ki, a "nekem ez sok" kifejezes. Mintha az lenne, hogy tessek, neked csinaltam, ti meg, kosz, nem kell.

2017. aug. 9. 17:43
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

Akkor àt fogalmazom formàs szép làbai vannak.

Ebben igazad van 19-es,jogos.

2017. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Bocsi 45%os,de ismered tán? Mert a 9es leírt egy álralános sztrereotípiát (amit egyébként szerintem már pusztán a vastestvéres szöveged is indokolt), te meg úgy fröcsögsz róla mintha egyszerre gyilkolt volna le 6 bébifókát..
2017. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
0%

A vastestvér egy poén amit néha ellövünk egymàs között akik eddzenek.

Mert mi összetartóak vagyunk valamilyen szinten.

Mindenki mindenkivel elbeszélget,edzésben segítünk egymàsnak.


9-es a leostobàzàsàval akaztott ki,nem is ismer de mindenkit leostobàzz aki edz.

Nyilvàn mögötte egy komplexus van szerintem.

2017. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy miattam edzenél, de attól még véleményem lehet rólad vagy bárki másról. (Mondjuk én nem szoktam hangoztatni, hogy ki vagy mi tetszik, de mindegy is.)
2017. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

"az egy dolog,hogy nem másnak csinálod a hajad, de pl ha valaki megdícséri az csak jól esik nem?"


Nem esik jól. Ezt magyaráztam. Idegesít. Kérdezés nélkül nem érdekel, mit gondolnak a külsőmről. Ha érdekel, megkérdezem, de akkor minden választ sértődés nélkül fogadok.

2017. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Aki edz, nem hülye... ha te így kiközpsíted azbedzösöket, ők is kiközösíthetnének téged amiatt mert te meg nem vagy az. Mégse teszik/tesszük. Nálam sem elvárás, hogy egy csaj eddzen, ha meg egy srác nem edz, öt se fogom leszólni. Ha neki az a jó, akkor éljen úgy. A vastestvér mellesleg egy összetartást jelez. Ha valaki lejár edzeni, és tegyük fel újonc, ls fogalma sincs mit csinál, akkor idamegy hozzá valamelyikük, ls segít neki, mit hogyan jekk használni, mit csinál rosszul stb... idővel ő is vastestvér lesz. Ez csak ilyen szólás. Nekem egyik munkatársamnak van egy haverja akit "kúrópajtinak" hív. Na az szerintem is nagyon trger egy dolog, de ha nekik ez a jó, akkor tegyék. Ettől még ugyanúgy beszélgetek vele stb.. Tegyük fel, hogy egy csaj kocka. Sokat gépezik. Én nem lennék oda ezért alapbol, de ha nem viszi túlzuásba (ahohy alár az edzést us tlzésba lehet vinni hobbiszinten szteroiddal) és a személyisége normális, akkor nincs akadály. Ismerd ki elöbb a személyt, aztán ítélkezz. Bevallom tényleg vannak gyökér kondisok. Nem is kevés. De nem mindenki az. Mellesleg én sem csajokért edzek. Anno amiatt kezdtem tényleg, de már rájöttem, hogy ez baromság, már azlrt csinálom mert élvezem, engem ez foglal le, egy folyamatos kihívás. Engem is ítéltek nér el mert kondizok. Ez van, ha valaki ennyire naív, akkor örülj, hogy elkerül az ilyen. Sok sikert másoknál VASTESTVÉR :) (21F)
2017. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%

45%-os

Amúgy vedd észre, hogy csak erősíted azt a sztereotípiát miszerint a gyúrósok ostobák.

Leszarom hogy informatikus leszel, a stílusod akkor is bunkó és borzalmasan egyszerű...

remélem csak troll vagy, ilyen szánalmas ember nem hiszem hogy létezik...

2017. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
0%

27-es te kezdted.

Leostobàzol embereket.

Ki is a szànalmas?


Amúgy egy hölgy nem beszél így lesz.rom,engem hallottàl màr így beszélni?


Ha enyém egyszerû akkor a te stílusod milyen?


Szerintem téged kikosarazott egy ilyen pasi vagy nem bírod valamiért akik eddzenek.


Tudod te mit jelent az ostoba szó?

Buta,tanulatlan ember,tàjékozatlan.


Vàrjàl tudom,anyàmék megvették a diplomàmat,ugye ez jön?


Vagy a Cseperkàló Peti aki amerikai diplomàt szerzett sajàt IT cége van.


Igazad van ostobàk mind.

Te vagy az okos,a mindent tudó.

2017. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Senki nem gondolja ,hogy miatta gyursz.

Elmondja a véleményét ,ennyi. Ebbôl sztm nem kéne ilyen nagy ûgyet csinàlni.

Nem mindenkinek tetszenek a kondisok ,van aki meg a minnél kigyurtabra gerjed.

Nekem se a zsànereim. Én inkàbb a szàlkàsabb testalkapû ,magas pasikat tartom vonzônak. A kocka has egyaltalàn nem tetszik.

Nyilvàn a kondisok kôzt is sok az ostoba ,de nem mind az.

Sokan meg lövik is magukat.

N25

2017. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

#28

csak a tapasztalataim alapján írtam amit írtam. Eddig az összes gyúrós pasi akivel bármilyen dolgom volt, bunkó volt, szóval van alapja az előítéleteimnek. Az első válaszod alapján te is ilyennek tűntél. Neked viszont nincs alapod azt gondolni hogy ápolatlan somlóit zabáló, elhízott nő vagyok, mert semmit nem tudsz rólam.

Ja és a többi válaszod is erősítette a véleményem rólatok.

2017. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!