Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, miert kell egybol azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, miert kell egybol azt gondolni, hogy miattatok edzek?

Figyelt kérdés
Mar a konyokomon jon ki, a "nekem ez sok" kifejezes. Mintha az lenne, hogy tessek, neked csinaltam, ti meg, kosz, nem kell.

2017. aug. 9. 17:43
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Nem ertitek. Senki nem kerdezi oket, ugy mondjak, hogy nekik sok. Kerdezni sem kell oket, olyan egyertelmu szamukra, hogy nekik szol, es akkor mondjak is a velemenyuket. Az eszukbe sem jut, hogy nem miattuk csinalom.
2017. aug. 9. 23:43
 32/47 anonim ***** válasza:

"Az eszukbe sem jut, hogy nem miattuk csinalom." - téged sem az eszedért szeretnek... Az a bajod - ha végre sikerül összeraknom a zavaros locsogás értelmét - hogy szerinted ha egy nő kérdés nélkül azt mondja, hogy neki tetszik/nem tetszik a tested, akkor az azért van, mert biztos azt gondolja, hogy miatta csinálod?


El vagy varázsolva, és kicsit sokat képzelsz magadról. Én pl. barátnők/munkatársnők ruháját vagy új frizuráját szoktam megdicsérni (kérdés nélkül!), de azért eszembe sem jut, hogy MIATTAM csináltattak volna új frizurát vagy vettek volna új ruhát. Valószínűleg azok a lányok is így vannak ezzel, akiknek nem tetszik az a csodálatos tested.


Egyébként összeköthetnétek magatokat a Bádogcimbi 45%-ossal. Komolyan, az ilyen narcisztikus fazonokról simán elhiszi az ember, hogy egymás s.ggét kenegetik barnítókrémmel, miközben jól kibeszélik a gonosz embereket, akik csúnya sztereotípiákat mondanak róluk...

(Ja, tudom, 45 százalék, ötszázcsillió forintot keresel, több nyelven is beszélsz portugálul, 11/10 pontos barátnőd van és most doktoráltál autofellatio managementből.)

2017. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%

,,ötszázcsillió forintot keresel"

Csillio az milyen szam,10-nek hanyadik hatvanya?

Soha nem hallottam rola,ellenben van:

-tiz

-szaz

-ezer

-tizezer

-szazezer

-millio

-tizmillio

-szazmillio

-milliard(ezermillio)

-tizmilliard

-szazmilliard

-billio

-tizbillio

-szazbillio

-ezerbillio

-tizezerbillio

-szazezerbillio

-trillio

-tiztrillio

-szaztrillio

-ezertrillio

-tizezertrillio

-szazezertrillio

-quadrillio

-tizquadrillio

-szazquadrillio

-ezerquadrillio

-tizezerquadrillio

-szazezerquadrillio

-qvintillio

.

.

.

-szextillio

.

.

.

-szeptillio

.

.

.

-oktillio

.

.

.

-novillio

.

.

.

-decillio



es van vegul a googol ami az univerzum leges legnagyobb szama.


"több nyelven is beszélsz portugálul"

Mennyi portugal nyelv van?Meselj! :)


"11/10 pontos barátnőd van és most doktoráltál autofellatio managementből.)"

ArrayOutOfBoundException csak 10/10-es mivel 10-es skala van csak 11-es nem lehet :)

2017. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Ja mindenki azt hiszi miatta csinàlod ,Istenkiràly vagy.

Sztm az a bajod ,hogy nem birod elviselni a kritikàt ,hogy valkiknek bizony nem tetszik az ahogy kivagy gyurva.

Éni kapok elég kritikàt ,pl nô létemre miért MMAzok ,miért dolgozok fuvarosként nem hogy tanultam volna valami nôies szakmàt ,miért Rotwailerem meg KÀJom van nemhogy Csivavàm v Yorkim lenne meg még sorolhatnàm.

El kéne fogadni ,hogy nem mindenkinek tetszel azért mert kondizol/gyursz.

N25

2017. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Wow,33mas,most aztán bizonyítottad mindenki felett álló intelligenciád :O
2017. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

#33

Ez a legbénább érvelés amit valaha olvastam ezen az oldalon...

2017. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 Sunshinedoll ***** válasza:

Egyéni preferencia kifejezéséről hallottál már?


Egyébként tisztában vagy vele, hány "mit szeretnek/mit nem szeretnek a pasik az ágyban/rajtad/otthon/a munkahelyen" cikk létezik?

Mintha mi meg mindent csak miattatok csinálnánk :D

2017. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
0%

#36-os latom ennyit sikerult reagalni.

Erre mondom beesik az eso.

2017. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
59%

#38

Majd ha normálisan, èrvekkel válaszolsz akkor reagálok érdemben a válszodra. Amíg totális hülyeségeket írsz addig nem...

2017. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Mr. 44 %-os Bádogpubi most már biztos, hogy troll. Tisztességes felhasználó nem tudna ilyen tudálékos és tenyérbemászó lenni :D Igazából passzol a kérdezőhöz, hiszen a trollok és az eltájolt gyurmagyurkák is azt hiszik, hogy köröttük forog a világ.
2017. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!