Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig csak a "nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak a "nem akarok komoly kapcsolatot" pasi félék találnak meg? Na de miért?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem hogy miért csak ezek akadnak rám. Elég volt a szexkapcsolatból, ami az az egy is volt, de az is már az exel való szex volt. Mi lehet a gond? Lányok, ki van meg így, valami tanács? Pasik?

2017. aug. 10. 22:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%

Felnevettem a kérdéseden (nem rajtad, csak a mondaton). Én is kaptam ilyet már.

A történet vége: 7 éve vagyunk együtt, azóta a férjem, novemberben szülök.

2017. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
20-as! Persze, megértem. De én még fiatal vagyok, egy partnerrel a hátam mögött ami komoly kapcs majd szexkapcs volt. Van időm, de valahogy most ezt érzem, hogy a sors adja ezt nekem! 😀
2017. aug. 14. 18:35
 23/25 A kérdező kommentje:
21-es! Gratulálok, sok boldogságot és egészséget kívánok nektek! 😊👶🏽
2017. aug. 14. 18:36
 24/25 anonim ***** válasza:
12%
8-as: lolololol :D a "szépséged" miatt, hát persze, azért nem kellesz a férfiaknak, mert túl gyönyörű vagy :D mondta egy szép nő se soha.
2017. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Na. Ne oltogassuk egymast. Kerlek.

2017. aug. 15. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!