Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy éltétek túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy éltétek túl az első szerelmi csalódást?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 15:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
egy kis siras, baratnok es zene segitett
2010. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%
A kurve életbe ezzel a hisztivel, aki nem szeret, ez könycseppet sem érdemel meg. Ennyi. Tapasztalatból mondom.
2010. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Megbékéltem a dologgal és szeretettel fordulam annak emléke felé aki otthagyott és éltem tovább az életem. Egyszer sem kellett sírnom. És ne mondjátok hogy nem volt szerelem, mert még mindig megdobogtatja a szívem pedig 2 éve volt. De nem sírok és nem érzem magam rosszul és semmi bajom nincs.
2010. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

3 hónapja szakítottunk, de tegnap vettem rá magam, hogy minden emlékét töröljem, képeket telefonból, sms-esek, stb.


Barátnők segítettek.


Még mindig nehéz, fáj ha rá gondolok, de próbálok másra figyelni, lekötöm magam, társaságban vagyok. Idővel majd jobb lesz.

2010. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10%
BULI,BULI,BULI:D
2010. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%
Ma már teljesen máshogy látom, szégyenlem. Nagyon de nagyon csalódott voltam, piába meg a gyógyszerbe fojtottam mindent. Semmit nem segített. Csak az idő képes rá, vagy egy új szerelem.
2010. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelmem elveszését nem tudtam mai napig kiheverni...végleg több, mint fél éve mentünk szét, de az első szakítás több, mint másfél éve történt.

Másfelé kell terelni az életed...új frizura, költözés, utazás...nehéz...

2010. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Három dolgot javasolok:

Olvass, olvass, olvass...

2010. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
42%

sok alkohol, meg fű.

aztán rájöttem, hogy az egész szerelem egy fasság.

azóta egy pasi miatt se bőgök.

az egyik megy, a másik jön.

2010. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
letaglózott, és nemcsak mint férfiban, hanem mint emberben is csalódtam benne
2010. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!