Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy éltétek túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy éltétek túl az első szerelmi csalódást?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 15:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%
1.5 év depresszió, utána vhogy minden jóra fordult, életem legboldogabb időszaka következett
2010. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
énis sokat szenvedtem. de utólag visszagondolva mennyire szörnyű, hogy egy olyan ember miatt voltam padlón, akit egy percig sem érdeklek... miért érdemelné meg, hogy bánkódjak miatta...ő is csak egy ember, aki bántott. tényleg miatta kellene szomorkodnom? Ez így utólag persze igaz, de jó lett volna, ha akkor is ezt mondogatom magamban.
2010. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
háát...elég rossz volt, mert egy nyarat végigszenvedtem plussz 1évet.
2010. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
05-25 10:10-esnek: detto, pont ig vagyok, tudom hogy egy percig sem erdekeltem, es en meg mindig bele vagyok zugva es nem tom kiverni a fejembol...
2010. júl. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!