Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha nem voltam ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem voltam ilyen szituációban. (kifejtés lent) Vélemény?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, 4 éve élek együtt párommal. Mindketten dolgozunk már, más-más munkahelyen. Azonban a munkahelyemen van egy srác (30), akivel idáig haverok voltunk, de az utóbbi időben már inkább túl jóban lettünk egymással. Félmeztelen képeket küld magáról facebockon, munkahelyen ha úgy adódik megérint (kezemen, vállamon...), de ha olyan a kedve, akkor meg alig ismer meg, épp csak köszön. Hozzáteszem neki is van párkapcsolata.

Amióta jelenlegi párommal vagyok, soha nem gondoltam arra, hogy félrelépjek. De néha azon kapom magam, hogy elképzelem, milyen lehet vele az ágyban. Tudom nem szép dolog már ez, nem is ismerek magamra. Lehet munkahelyet kellene váltanom... Nem tudok ezen a srácon kiigazodni, hogy miért viselkedik velem ilyen furcsán (mármint, hogy egyszer flörtöl, másnap meg szinte meg sem ismer.) Próbáltam beszélni vele erről, de kitér a válasz elől. De akkor miért küld félmeztelen képet magáról? Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tegyek? Elsősorban tapasztalatra vagyok kíváncsi, de a véleményeteket is megírhatjátok.


2017. aug. 15. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem a munkahely tehet erről a szituációról.

2. Azért csinálja, mert látja, hogy vevő vagy rá. Ha lesz..rnád, nem foglalkoznál vele, levegőnek néznéd, akkor majd észbe kapna és abba hagyná.

3. Szerintem baj van a kapcsolatodban, ha már ezen fantáziálsz, és vevő vagy a srác flörtjeire.

4. Nem beszélni kell vele, hanem szimplán csak levegőnek kell nézni.

2017. aug. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

sztem ő is úgy van mint te.

rég van egy párkapcsolatban, és tetszik neki a ki-kikacsintás :D vonzónak találja, hogy a párján kívül más nővel is flörtölget stb...mikor alig ismer meg, akkor valszeg lekiismeret furdalása van, mert épp otthon a párjával minden szuper.

mikor meg képet küld, meg flörtölget otthon fasírt van...

de ha kitér a válasz elől, akkor szinte csak szórakozik veled.

Tipp: ha nem akarod tönkretenni se a te, se az ő kapcsolatát, még véletlenül se menj el vele kávézni, meg iszogatni. Munkahelyen fogadd a flörtjeit, de legyél hideg, ne nézz a szemébe, légy hűvös.

2017. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 szerintem 100% biztos, hogy a csávó mit akar :D

31/f

2017. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Találd ki először is, hogy mit akarsz. Fel akarod rúgni a kapcsolatod érte vagy sem?

Ha nem, akkor cselekedj annak megfelelően. Beszéld meg a sráccal, hogy bocs, de a párod mellett tartasz ki és a jövőben legyen oly kedves és kerülje az ilyen szituációkat.

Nem kell ehhez rakétafizikusi diploma, csak egyenes gerinc.

2017. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szeretot akar tartani, ha akarsz szereto lenni akkor nyugodtan.
2017. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalmát növeli veled! Talán szeretőnek is jó lennél. Az is lehet,hogy előbb lecsekkolja milyen veled,mielőtt ott hagyja a másikat. Ez esetben,egyszer nagy esélyel te leszel az elhagyott.
2017. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem a munkahellyel van a gond. A srác viselkedése erkölcsileg megkérdőjelezhető, de a legnagyobb hibás mégis te vagy. Tudod miért? Mert hagyod. Már az első félmeztelen képnél le kellett volna állítanod.

Tudod, határozottan megmondani, hogy te erre nem vagy vevő.


Csak hát vevő vagy rá... Akkor miről is beszélünk?


21/L

2017. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%

Kedves Férfiak! A fentiek miatt nem szabad nőkkel hosszútávú párkapcsolatot létesíteni. :)

Kedves kérdező, szerintem feküdj le a munkatársaddal. :)

2017. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel jár rajta az agyad,így legbelül akarnád a dolgot.Hiszen a viselkedéseddel is ezt sugallod neki.Ha nem érdekelne,pont lesz..rnád.Szerintem csak akkor ébrednél fel,ha jól megkefélne,aztán beléd rúgna,te meg két szék közt a pad alá esnél.Ugye nem esne jól???
2017. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!