Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok atlendulni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok atlendulni azon, hogy az mind a ket pasi, aki idaig volt az eletemben, kihasznalt, elarult es becsapott? Mit tudok csinalni, hogy enyhuljon a fajdalom, a duh es a csalodottsag?

Figyelt kérdés

Ugy erzem kezdek vegleg kimerulni. Testileg-lelkileg egyarant. Legszivesebben veget vetnek az eletemnek, mert ugy erzem en innen mar nem tudok felallni. Mind a ket pasi, akiket tenyleg mindennnel jobban imadtam megcsaltak a kapcsolatom alatt es aztan miutan kidobtak mar egyutt voltak a baratnoikkel. Az egyik lany baratnot nem ismertem, a masikkal pedig elegge kozeli viszonyt apoltam. Talan az utobbi az ami a leginkabb faj, mert tudom ki az.


Olyan gondolatok jutnak az eszembe ami engem is mar megijeszt es ha ezekre az emberekre gondolok, fizikai rosszullet jon ram. A legrosszabbakat kivanom nekik, de ok megis boldogok. Ki tudok ebbol jutni? Megfogok en meg valaha is bizni barkiben? Vagy ezek utan adjam fel, mert ugyse leszek jo soha senkinek?


Mit csinaljak?


23/N


2017. aug. 17. 00:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sírj, gyászolj, menj tovább, és ne állj szóba akárkivel, óvatosan válassz.
2017. aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindig fel tudsz állni kedves kérdező, pont úgy, ahogy a farkam. Hajrá!
2017. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az hogy te azt látod boldogok, nem biztos hogy úgy van. Tudod mennyi kirakat kapcsolat van? Szar de tegyük ki facere, toljuk a többiek arcába hogy milyen boldoguk vagyunk, közben otthon nem működik pár dolog de azt nyilván nem mondjuk el. Nem tudom ki hogy van vele, de ha a jelenlegi barátommal úgy jöttem volna össze, hogy egy másik csaj mellett velem kavart volna, arra én nem alapoznék egy kapcsolatot. Téged megcsaltak velük, de őket szerinted nem fogják megcsalni mással? Az idill eltarthat pár hónapig, évig de elég hülyék ha azt gondolják, hogy ott ahol egy srác a párkapcsolati problémát megcsalással oldja meg, nem fogja esetleg máskor is hasonlóan megoldani. Annyi tökük vagy gerincük sem volt az exeidnek hogy eléd álljanak és azt mondják, hogy valami nem stimmel. Inkább megcsaltak, mert ahhoz nem kell gerinc, bátorság és felnőttekhez méltó nyílt kommunikáció. Ne sajnáld, hogy ennyire éretlen gondolkodású srácok hagytak ott téged. Találsz te is jobbat, aki megbecsül.
2017. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!