Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig fontosabb egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig fontosabb egy férfi számára az anyja, mint az élete párja?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt tapasztalom.
2017. aug. 18. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, volt mar olyan lany/no az eletemben (2) akik fontosabbak voltak mindenkinel.
2017. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan sok hapsit próbáltál, hogy ezt általánosságban jelented ki, akkor nem csodálkoznék a helyedben. Ha nem így van, akkor valami nem okés a csávó szocializációjával.

31/f

2017. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfija válogatja.
2017. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Ez a legaljasabb kérdés, amit egy férfitől kérdezhetnek. Anya az aki felneveli, aki gondoskodik róla, és jó esetben ezért a férfi gyermeki szeretettel szereti.

A feleség az, akibe a férfi szerelmes, őt feleségeként szereti.

Ezt meg kell érteni, és nem viaskodni anyósnak és feleségnek azon, hogy kié a férfi. Mind a kettejüké, csak máshogy.

2017. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Nálam bizony nem. Anyámnak is megmondtam már jó párszor, hogy ha választanom kéne közte és a párom közt, fél percig sem gondolkoznék, mert mindig a párom lesz az első és ne is próbálkozzon érzelmi játszmákkal, mert szemberöhögöm. A választott párom az, akivel az életem akarom leélni, nem anyám. Innentől kezdve, nincs miről beszélni.
2017. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Az anya egy életre szól, megbízható és fix a párkapcsolat pedig nem.
2017. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem.


Nekünk, egészséges kapcsolatunk van a szüleinkkel.

Az anyósommal is jól kijövök.


Havonta egyszer, mindig csinálunk egy közös ebédet, hol az egyik szülővel, hol a másikkal. Félévente meg egyszer egy nagy közös családi ebédet.


Ha segíteni kell valakinek mindig segítünk, de a szüleink meg is értik, hogy már külön család vagyunk meghagyják nekünk a teret.


(Szerencsések vagyunk.)

2017. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
Utálom anyámat... :D Nem tudom te hol élsz.
2017. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem. Jo esetben fontos neki es nem szar csaladbol jon, de nem fontosabb.
2017. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én szerető családban nőttem fel, szóval nekem semmilyen gondom nem volt soha édesanyámmal.

Szerintem a páromnak bizonyítania kell(akárcsak nekem) felé, hogy valóban szeretjük a másikat és megbízunk a másikban.

Egy anyának nem kell....

2017. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!