Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig fontosabb egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig fontosabb egy férfi számára az anyja, mint az élete párja?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt tapasztalom.
2017. aug. 18. 17:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az én páromnak nem. Én vagyok neki a legfontosabb és a születendő gyerekünk. Ha szükség van rá, mellém áll, megvéd. Férfiként viselkedik, nem kisfiúként.
2017. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást: anya csak egy van! Gondold végig, mi minden van e néhány szó " mögött"...a párod soha olyan dolgokra nem lehet képes...persze egy pár is kell!
2017. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a válaszolóknak tökéletes anyja lehet ezek szerint, hogy a többség jobban szereti mint a párját.

az én esetemben össze se lehet hasonlítani a kettőt. a barátnőm fényévekkel fontosabb, mint anyám. baráti körben sincs egy haver se, aki úgy szeretné az anyját...

2017. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindenhol?


Az egészséges felnőttség egyik jele, h elkötelezett vagy a párod iránt. A másik verzió, h anyuci kicsi fia maradsz életed végéig.


Nem voltál még mindenhol, ugyan.

2017. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mert anya csak egy van ;)
2017. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem utálom anyámat, de a párom az első. Az állatvilágban sincs anyuci pica fia...
2017. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!