Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység vagy más vezérelh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység vagy más vezérelheti?

Figyelt kérdés
Egy hónapja összejöttem a párommal,akit nagyon szeretek. De van egy másik pasi, akivel egyszer-kétszer testileg túl közel kerültünk egymáshoz, de nem szexeltünk, kapcsolatot sem akart velem. A héten megtudta, hogy új párom van és teljesen megváltozott. Teszi a megjegyzéseket,hogy mennyire nem illünk össze, vele mennyivel boldogabb lennék, mennyire szeret stb. Most eszmélt rá, hogy többet jelentek neki vagy csak szimplán féltékeny? Neki is megvolt a kapcsolat lehetősége velem, valamiért mégsem akarta.
2017. aug. 20. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Más.
2017. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerinted mi más? Akkor eddig miért nem lépett?
2017. aug. 20. 12:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak meg akart volna húzni és sérti, nem hinném, hogy szeret. Elég dedó. Hány évesek vagytok?
2017. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
25.
2017. aug. 20. 12:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Értem. Ha te boldog vagy a mostani pároddal, építsd le, és ne hagyd, hogy befolyásoljon. Volt esély, megvolt, nem klellett, viszlát.
2017. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi az indoka, hogy nem illetek össze?
2017. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ő nem akar(t) kapcsolatot. Nehezen, de elfogadtam. Most meg fut utánam, olyan mintha féltékeny lenne, megjegyzéseket tesz a páromra, hogy milyen öreg hozzám stb.
2017. aug. 20. 12:27
 8/15 anonim ***** válasza:
A párod mennyi idős?
2017. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
35 éves.
2017. aug. 20. 13:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Engedd el a mostani parod, legyel ennyire felnott.

Jol lathatoan te meg az elozo pasitol akarsz valamit, igy nem igazan korrekt a jelenlegi paroddal kapcsolatban lenni.


Nem ertem az ilyet. Miert jottel ossze massal, ha o kvazi csak egy potlek. Tovabba miert beszelgetsz azzal a pasassal tovabbra is, akitol te akartal valamit, miutan megvan a "potlek".

2017. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!