Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy ha megszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy ha megszeretek egy fiut, az elhagy, letilt?

Figyelt kérdés
Akarhanyszor szerelmes lettem egy fiuba, az ugy dontott hogy inkabb tovabball, es nem foglalkozik velem tobbet. Nem ertem, a szerelemmel mi baj van? A tulzott kotodes lehet a baj? Miert ilyenek a ferfiak?

2017. aug. 21. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Biztos hogy veled van valami problema. A nok tobbsegenel nincs ez a jelenseg.
2017. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi #1nek nincs igaza. Vannak ilyen férfiak is sajnos nem is egy. A kérdésedre még mindig keresem a választ
2017. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni kérdező, szembesültem már én is többször ezzel a problémával, bár én pont nem vagyok egy nagyon ragacs típus.
2017. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig, mikor én is kijelentem, hogy megszerettem a lányt, látják is rajtam, aztán akkor kezdenek el velem úgy viselkedni, mint a kutyával, mert tudják, hogy megfogtak. De ez valószínűleg azért van, mert 18 év körüliekkel kezdek, akik fejben még gyerekek. Érett, normális ember nem viselkedik így.
2017. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismeros helyzet, nagyon rosszul tud esni
2017. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl tapadós vagy, azonnal birtololni akarod? Ez elől fejvesztve menekülnek a férfiak. N
2017. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem a megfelelő emberrel kezdesz és ő fontosabb neked, mint te neki. Keress olyat, akivel kölcsönösen mély és tartalmas kapcsolatot tudsz kialakítani. Sajnos sokan vannak, akik szívesen kihasználják, aztán ejtik az ilyen lányokat. Sok sikert, hogy olyat találj, aki viszont szeret.

,-((

2017. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!