Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dohányzás miért ekkora para...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzás miért ekkora para sok embernél itt?

Figyelt kérdés

Tisztázom, netes ismerkedős élményem csak tinderről van. Tinder randikon mindig cigiztem, mivel kávéztunk vagy fröccsöztünk.

Személyes ismerkedésnél pedig szintén evidens, hogy dohányzom.

Mégis sose volt gondom párkeresésnél, most is kiváló kapcsolatom van, nemdohányzó fiúval.

Nem vagyok hatalmas bagós, de egy nap 2-3 alkalommal szeretek rágyújtani.

20L



2017. aug. 23. 14:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

én nem dohányzom és nálam kizáró ok, mindenki eldöntheti milyen igényei vannak


24F

2017. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Neked is jogod van úgy dönteni, hogy szeretnél dohányozni, másoknak is joguk van úgy dönteni, hogy nem dohányoznak, és olyan partnert szeretnének, aki szintén nem dohányzik. Nem kell ezen fennakadni, ha neked ez gond, akkor keress olyan partnert, aki vagy szintén dohányzik, vagy tudja ezt tolerálni nálad. Nemdohányzóként én is előnyben részesítem azokat, akik szintén nemdohányzók, és kész, ettől függetlenül viszont elfogadom, ha valaki dohányzik, mert ez az ő élete.
2017. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Én sem dohányzom, és nálam is kizáró ok, ha valaki dohányos. Arról, hogy bagós, vagy nem bagós partnert akarok-e, ugyanolyan jogom van dönteni, mint neked arról, hogy dohányzol-e.
2017. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Napi 2-3 lesz akit nem zavar, engem 1 is zavarna.
2017. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%

1-es elmondta. Annyi... Igaz nekem kicsit több indokom van haha


26/F

2017. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem dohanyzok, de addig nem zavar a noktol a dohanyzas, amig nincs kihatassal az eletere. Nem a cigi hatarozza meg a napjat.


Tehat ha van egy olyan program, ami miatt mondjuk 3-4 oran keresztul nem tud ragyujtani, akkor nem a cigi jar a fejeben, hanem onfeledten tud szorakozni.

2017. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%

Nem dohányzó vagyok.

Eleve kizárok milyen olyan srácot már az első pillanattól kezdve, aki dohányzik, mert:

1. egészségtelen (nagy ívben sz..rik a saját, de a másik egészségére is, pedig az egészség a legdrágább kincs)

2. büdös, nem akarok hamutállal csókolózni

3. drága

4. beivódik a másik ruhájába

5. nem akarok passzív dohányos lenni


Mindenkinek joga van eldönteni, hogy kivel alakít párkapcsolatot, kinek mit tolerál. Anyukám pl. elfogadta dohányosan apukámat, én viszont nem tűrök meg dohányzós pasit magam mellett. Párom nem is dohányzik és nem is iszik alkoholt, ugyanúgy fontos számára az egészséges mozgásban gazdag életmód, mint nekem.


Még fiatal vagy, de majd később, mikor egészségügyi problémáid lesznek a dohányzás miatt, akkor majd leszoksz.

Plusz, azt a pénzt sokkal értelmesebb dolgokra is költhetnéd!

2017. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Azt hittem engem nem zavar, de így együtt élve nem a legjobb.

A randi korszakban mindig figyelt, hogy bekapjon egy ràgót cigi után de mindennaposan ez macerás és undorító amikor cigi után csókol meg.

Utálom azt is, hogy állandóan cigit tölt, tök unalmas és szintén büdös. A dohányra ragasztott gusztustalan képeken mindig kiakadok. Akárhányszor rágyújt, belém nyilall, hogy nem élem túl ha rákos lesz vagy ha mellettem gyújt rá, eszembe jut hogy vajon milyen bűntudatalesz ha nekem lesz tüdőrákom.

Nem csesztetem ezzel, de olyan jó lenne ha mégsem dohányozna.

2017. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%

"egy nap 2-3 alkalommal szeretek rágyújtani"

Milyen finoman fogalmaztad meg, hogy függő vagy. Mintha te döntenéd el, hogy mikor akarod és mikor nem... :D


Számomra azért kizáró ok, mert undorító. Ezen nincs mit magyarázni. A nő természetes illatába is beleszeretek, amit lehet, hogy csak én érzek, de elvarázsol.

A cigiző lánynál ez alapból nincs meg, mintha eltűnt volna egy dimenzió... Nem szívesen bújnék oda hozzá. Kerülnék minden vele való érintkezést. Tartanám az egy méteres távolságot.

Így már ki sem alakulhat a kapcsolat...

De! Ha netán jó illatú lenne a cigitől, akkor sem érdekelne, mert nagyon fontos az egészséges életmód. Nem tudnám elfogadni, hogy mérgezi magát tudatosan.

Az meg a másik, hogy így a baráti köre is nagy valószínűséggel bagós. A putris, alja nép is egyfolytában bűzlik a cigitől. A közös dohányzások összetartják őket, míg az értelmesebb emberek elkülönülnek tőlük. Elég valószínű, hogy nem ő lesz életem szerelme, mert kerülöm az ilyen embereket.

2017. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Tizenhármas ***** válasza:
100%

Embere válogatja... Olyat is hallottam, hogy valaki kifejezetten vonzónak találja, engem viszont taszít. Nem szeretem a szagát és a füstöt, a káros hatásairól nem is beszélve.

De ha nincs ezzel problémád, miért a kérdés?

2017. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!