Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dohányzás miért ekkora para...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzás miért ekkora para sok embernél itt?

Figyelt kérdés

Tisztázom, netes ismerkedős élményem csak tinderről van. Tinder randikon mindig cigiztem, mivel kávéztunk vagy fröccsöztünk.

Személyes ismerkedésnél pedig szintén evidens, hogy dohányzom.

Mégis sose volt gondom párkeresésnél, most is kiváló kapcsolatom van, nemdohányzó fiúval.

Nem vagyok hatalmas bagós, de egy nap 2-3 alkalommal szeretek rágyújtani.

20L



2017. aug. 23. 14:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ha randin rágyújt a csaj, azonnal átkerül a komolytalan kategóriába. Ha úgy alakul akkor szórakozás lehet, de komoly nem. Ennyi.
2017. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#20 veled kell egyetértenem.

Mármint meglepődtem, milyen ellenérzéseik, előítéleteik vannak itt embereknek.

Hetente minimum 3 edzésem megvan, vegán vagyok és szerintem elég ápolt. Nem ostoba lumpenproli társaságom van, én sem vagyok az.

Nem csak a buszmegállóban kiabáló kocsmatöltelékek cigiznek.

2017. aug. 24. 12:55
 23/31 anonim ***** válasza:
59%

Hát szerintem a lepukkant cigiseknél konkrétan rosszabb az "odafigyelek ám az egészségemre, de azért bagózok" típus :D

Azt meg nem értem, miért nem lehet megérteni, hogy BÜDÖS, hányingerkeltően büdös, és vannak emberek, akik nem szeretnek büdöset szagolni, fulladni, köhögni, hányni, stb. Vagy ezek jó dolgok szerinted? De most komolyan :D ha azt mondaná egy pasi, hogy "nem zavar hogy cigizel, nem ítéllek el, összejövök veled és nem szólok bele, viszont könnyes köhögőroham közepette fog toccsanni az ebédem a cipődön, ahányszor közel jössz", akkor azt mondanád, hogy oké, vágjunk bele? :D vagy hogy képzeled el azt, hogy ne legyen kizáró ok akkor se, ha valakit zavar? Komolyan érdekelne :D

2017. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
73%
Minden dohanyos azt hiszi, hogy rajta nem lehet erezni... :"). De lehet. Ha egyet is elszivsz, budos leszel. Ezen nincs mit szepiteni. Beleivodik a hajadba, a borodbe, az ujjaidnal, a ruhaidba, es bizony ezt nem lehet kimosni. Tudom, ezt ismet nehez felfognia egy fustos agyunak :D.
2017. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel az egésszel semmi baj. Van aki dohányzik, van aki elviseli, van aki ki nem állhatja. Én utóbbi csoportba tartozom, mert amellett hogy rosszul vagyok a cigifüsttől, mellette még abszolút értelmetlen dolognak is tartom, drága, egészségtelen, összebüdösíti az ember száját, haját, ruháját, és semmilyen előnnyel nem jár. Akkor meg minek az egész? Ám ha neked semmilyen bajod nincs vele, sőt az ismerkedésben sem gátol csekély mértékben sem, akkor semmi probléma, viszont akkor nem értem a kérdést...
2017. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Magán senki nem érzi a bűzt. De aki nem dohányzik, az ált. megérzi. Anyámnak is megmondom, ha közel hajol, miután elszívott egy cigit, hogy rosszul vagyok, hajoljon arrébb... pedig ő sem egy full igénytelen nő, aki nem mos fogat.
2017. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, konkrét fizikai fájdalmaim vannak a cigifüsttől, mit nem lehet ezen érteni?...
2017. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ja, szóval így állunk, te csak azt a választ fogadod el helyesnek, akinek dettó ugyanaz a véleménye, mint a tiéd, ergó önvisszaigzolást vártál és megerősítést.


A h..lye se tudja magáról, hogy h..lye, a büdös se érzi magáról, hogy bűzlik.


Egyébként eléggé szánalmas és nevetséges az, hogy itt mondjátok, hogy mennyire egészségesen éltek, meg edzeni jártok, b+, akkor a cigivel mi a helyzet? Az annyira egészséges? Kis mennyiségben is ártalmas a szervezetnek, majd hosszú idő után mutatkozik majd csak a hatása. Miért nem lehet letenni végleg?



#20

"Az tök normális, hogy valaki eszi a mindenféle adalékokkal teletömött ipari kaját, sőt a gyerekének is azt adja, de ha elszív egy-két szál cigit, akkor már "gyilkos"."

Ki a fene mondta, hogy ez normális?????? Az egészségtudatos emberek? Vagy a selejtek, akik ugyanolyan sz..rokat esznek.


Csak felvilágosítalak téged, és a kérdezőt is, a cigi is ugyanolyan egészségtelen, mint azok a sz..rok, amiket iparihulladékokként árulnak.

2017. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Egyedi okok de elmondom !

Exem olya szintre jutott, a legszarabb dohànyból töltött...olyan büdös vomt nő létére...

Aztàn volt sokszor, hogy én dolgoztam Ő meg nem. Akkor gondoltam van ideje bejönni (15km 375ft a teljesàru jegy) , ha volt egy 1000e szerzett hozzá aprót és inkább elcigizte és nem talalkoztunk vagy én nekem kellett lemenni!

Ìrtad napi 2-3 az éves szinten olyan összeg amiből akármi jobbat lehetne...

Szóval akkor nem zavar ha anyagilag megteheti és igényesen teszi.

2017. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Na meg egy nőt kicsinàl külsőleg és egészségügyileg a cigi...pasit is de pont lesz
2017. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!