Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Az exbarátom 5 hónapja szakított velem, mert pár dolgot hiányolt belőlem. Én azóta ezeken dolgoztam, sőt nagyon is jó vagyok párban (most nem sorolom fel őket).

Szeretném, ha tudná, hogy már nem az vagyok, aki voltam, akiből hiányoztak ezek a dolgok.

Nem csak miatta, magam miatt is fejlődni akartam.

Azt hittem, ha kikupálom magamat, akkor rajta is túl tudok jutni.

Most sikerült, de rajta még nem vagyok túl, pedig közel fél éve szakított velem.

Szeretném, ha tudná, megváltoztam.

Szerintetek próbálkozzak be újra nála? Annyi, hogy már nem beszélünk, mindketten törölgettük a másikat minden felületről, de tudom, hol lakik, hol dolgozik.

Inkább hagyjam, esélytelen?

Elvileg nincs senkije most.

22/l


2017. aug. 29. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd! Nem szokott jól múködni az újrakezdés.
2017. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem igazán értettem ezt sosem, hogy a kapcsolatban nincs fejlődés, de szakítás után ezerrel... what the heeeell?


mindegy...

2017. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha viccet akarsz magadból csinálni, nyugodtan menj a lakása elé
2017. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár nem ismerem a volt barátod, de szerintem részben kifogásként is mondta ezt, hogy legyen értelmes oka a szakításra. Ha azóta egyáltalán nem kerestétek egymást, próbálj meg túllépni rajta. Tudom, hogy nehéz. Velem is fél éve szakított a barátom, de mi tartjuk a kapcsolatot neten és nem tudtam őt elfelejteni egyáltalán...
2017. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod, hogyha igazán szeretett volna de akarta volna, hogy változz ami neked is előnyös akkor melletted maradt volna.


Szerintem hagyd.

2017. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mik hiányoztak akkor belőled?
2017. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Ha valóban szeretett volna, azután, hogy elmondja mit hiányol belőled, adott volna időt a változásra.
2017. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!