Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak egy pasik utaznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak egy pasik utaznak a lányokért?

Figyelt kérdés
Még sosem olvastam volna hogy egy lány utazna egy pasiért az első randiért.
2017. szept. 2. 17:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
mert úgy illik,hogy a férfi udvarol és nem fordítva???
2017. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%

"Sosem olvastam"

Na látod ez itt a probléma. Hogy a való életről fogalmad sincsen, csak a neten olvasod itt a hülyeségeket. És maximálisan egyet értek az első válaszolóval. Udvarolni a férfi dolga kezdetben (persze ezt illik viszonozni).

Mellesleg ha személyes példa érdekel én rengetegszer utaztam exemhez is, most se esik le a karikagyűrű az ujjamról, ha esetleg buszra vagy biciklire kell ülni, hogy eljussak barátomhoz. Szóval a net helyett talán nézz szét a való életben.

2017. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
2%
Mert mindenki egyenlő, csak vannak, akik egy kicsit egyenlőbbek.
2017. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
Ezért most meg fogom kapni a lepontozást a gyk-s csajoktól, de sajnos hiába óbégatunk itt az egyenlőségről meg a nemi szerepek állítólagos eltűnéséről, ha ez csak odáig terjed ki, hogy amikor akarom, akkor vannak nemi szerepek, amikor meg akarom, akkor nincsenek. Pl. sokak szerint a kezdeményezés még mindig a férfi dolga, de ha már a háztartásbeli munkákat kell megosztani, akkor már állítólag nem lehet azt mondani, hogy vannak külön női és külön férfi feladatok. Egyébként meg a nők panaszkodnak arról, hogy milyen nehéz összehozniuk egy párkapcsolatot, hát ahhoz képest, hogy még mindig a férfiaknak kell kezdeményezniük, a férfiaknak kell megszervezniük a randit, nekik kell elutazniuk a randi helyszínére, nekik kell fizetniük, a nők feladata pedig csak annyi, hogy jól nézzenek ki (és jó esetben még értelmesek is), hát ahhoz képest a nőknek semmi okuk sincs a nyavalygásra, mert ők csak a törtrészét teszik hozzá pénzben, energiában stb. egy párkapcsolat kialakításához, mint a férfiak.
2017. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
#4 elég gáz, ha szerinted egy nőnek csak annyi a dolga h jól nézzen ki. Igen, randizásnál talán elég, de utána sokra nem megy vele, ha belül nulla.
2017. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%
#3 Mint az egyik Katy Perry klipben is olvasható: "All women are created equal, then some become marines." :DDD
2017. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor vagy egyenlőség, vagy "úgy illik".
2017. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
#5: Nyilván, de hozzátettem, hogy jó esetben még értelmes is. Amúgy szerinted a nők mi istentelenül sokat tesznek hozzá egy kapcsolat kialakításához, amiben meg kellene szakadniuk? Minden feladat a férfiakra hárul, a nőnek gyakorlatilag semmi dolga sincs. A férfinak jóval többet kell beletennie akár csak egy sima randizásba is, és vagy összejön, vagy nem, tehát neki jóval több a vesztenivalója. A másik dolog meg az, hogy ha egyenlőség van, akkor miért csak akkor tűnnek el állítólag a nemi szerepekhez köthető feladatok, ha a nő már sikeresen belépett egy jó kapcsolatba? Miért baszik még manapság is a legtöbb nő kezdeményezni, és miért ne utazhatnának el akár ők is egy randira? Ja, hogy ez így már túl sok lenne az egyenlőségből, értem én. Majd ha már összejönnek a csávócskámmal, akkor már egyenlőség lesz, és ha a fickó nem hajlandó átvenni a női feladatok egy részét, akkor mindenféle lusta szemét disznónak el lehet hordani, meg lehet óbégatni, hogy milyen elavult dolog már az, hogy egy hapsi a kapcsolatban nem segít be a nőnek, de az nem elavult, hogy a férfi kezdeményezzen, a férfi utazzon stb.
2017. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj egy normális FÉRFInak nem derogál némi erőfeszítést belerakni a randiba. Nem tudom neked volt-e már egyáltalán kapcsolatod, de amit leírtál az pont nem a valóság... Felejtsük már el az anyagiakat basszus, egy normális kapcsolat nem erről szól. Ugyan annyi szeretetet tud beleadni egy nő is mint egy férfi, ugyan annyi törődést meg gondoskodást és akkor ideális. Ha egy kapcsolat jól működik, akkor nem azt nézegetjük, hogy na most én 20 forintot raktam bele, ő meg 15-öt. Láttál te már kapcsoltot a valóságshowkon kívül de tényleg?
2017. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Az én esetelmben, mindig én utaztam a barátomhoz, sőt randikra is és mindenhova. De aláírom h ez lehet ritka példa. Amúgy többet vonatra nem szállok egy pasiért sem amíg nem a barátom. Nem éri meg egy randi miatt utazni 1 órát.
2017. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!