Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a külső?

Figyelt kérdés

Ha valaki sikertelen a párkeresésben, mindig a külső merül fel elsőre, mint esetleges problémaforrás.

Holott hosszútávon pont ez számít a legkevésbé.

Átlagos nő létemre mindig voltak udvarlóim, sose stresszeltem azon, hogy szent egek, kevés vagyok valakihez, mert jobban néz ki nálam, vagy soha nem lesz senkim, mert léteznek nálam jobb nők is.

Soha nem voltak alkalmi kapcsolataim, mivel nem is tartok rá igényt, tartós párkapcsolataim viszont igen.

Sokszor tetszett meg olyan pasi, aki mellett elmentem volna az utcán, de lenyűgözött a személyiségével, humorával pár beszélgetés után.


2017. szept. 3. 14:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Nőként persze, hogy átlagos külsővel sem panaszkodhatsz. Egy férfi viszont átlagos külsővel örülhet, ha kell egy nőnek, átlag alatti kinézettel pedig gyakorlatilag garantált, hogy a kutyát sem érdekli, függetlenül a személyiségétől.
2017. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%

Mert kell nekik a kifogás, hogy miért nem jön össze a csajozás... Egyszerűbb azt mondani, hogy jajj mert egy felszínes kis ribi volt a csaj és kigyúrt pénzes pasit keres, mint elgondolkozni, hogy na vajon miért utasít vissza egy randi után mindenki.

Persze, nyilván senki nem jön össze olyannal, akihez fizikailag nem vonzódik, de ezt meg el kellene tudni fogadni. Nekem inkább ez a dühítő, hogy csak szidni lehet a másikat, de nem tudják elfogadni, hogy nem jönnek be valakinek. Meg a harmadik ami roppant mód dühítő, hogy csak a siránkozás megy, a változtatás soha. Ha csak a külső lenne velük a probléma (nyilván nem csak az), akkor mégis miből tartana ezen javítani kicsit, vagy jobban adni magukra? A külsőn a legkönnyebb változtatni, mindenkinek ugyan úgy 0 forintba kerül elmenni futni, vagy havi 2-nél gyakrabban hajat mosni stb stb. De még ezen sem képesek változtatni, nem hogy a bunkó, negatív gondolkodásukon meg stílusukon. Bár szerintem az ehhez hasonló kérdéseket (mármint hogy miért felszínesek a nők stb) kb ugyan az a 2-3 ember rakja föl. Vagy 1 ember 3 loginról.

2017. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

" miért utasít vissza egy randi után mindenki."

Randi sincs. Válaszreakció sincs.


"senki nem jön össze olyannal, akihez fizikailag nem vonzódik, de ezt meg el kellene tudni fogadni."

Azt elfogadjuk, hogy ha épp valaki vagy valakik nem vonzódnak hozzánk, de azt nehezebb lenyelni, hogy SENKI nem vonzódik, közben meg a jó személyiségről papolnak (ami megvan, csak nem érdekli őket) és szemétládákkal járnak össze, akikre megy a panaszkodás, de csak velük vannak továbbra is.


"mégis miből tartana ezen javítani kicsit"

Nekem speciel kéne találni egy olyan orvost, aki egyáltalán hajlandó végighallgatni, és nem olyan kamutanácsokkal akar lerázni, hogy menjek sétálni, mint gyógymód, és érdekelné, hogy mi is a probléma forrása. Vagy megpróbálni nem összetörni lelkileg egy drága, körülményes, de cserébe nem laktató diétás étrend során, amivel néhány év alatt _talán_ lesz javulás. A hízást, izmosodást addig elfelejthetem.


"0 forintba kerül elmenni futni"

Amennyire tudom, ha normális futócipő nélkül jársz futni, hosszútávon tönkremennek a térdeid. Plusz aki sovány, azon a futás nem segít.


"ugyan az a 2-3 ember rakja föl."

Valóban vannak rögeszmés elmebetegek, de nem csak ők léteznek. Persze könnyebb nekik hajtogatni ugyanazt a sablont cserébe, mert aki nem ilyen, annál agytevékenység kéne egy valódi megoldáshoz, az meg ugye nem megy.

2017. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

"Ha csak a külső lenne velük a probléma (nyilván nem csak az), akkor mégis miből tartana ezen javítani kicsit, vagy jobban adni magukra?"

Várom a tippeket, hogyan lehetek magasabb, vagy férfiasabb arcú.

2017. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen nem a hozzád hasonló férfiakra gondoltam ezzel. Nyilván ha valaki orvosi probléma miatt küzd ilyen problémával az teljesen más dolog. De sajnos rengeteg férfi van, aki puszta lustaságból nem fejleszti magát, pedig lehetősége kismillió lenne. De egyszerűbb szidni a másik nemet. A te eseted sajnálatos, és elnézést ha esetleg megbántottalak.
2017. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Na hát ha szerinted a magasságod az egyetlen probléma a társkeresésben, akkor el vagy tévedve.
2017. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem csak a külső, de az IS.

Férfiként is be merem vallani, hogy nem akarnék összejönni bármilyen külsejű nővel. Akkor sem ha egyedül kell maradnom emiatt. Nem fogok olyannal együtt lenni, akihez nem vonzódom testileg.

2017. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%

"Na hát ha szerinted a magasságod az egyetlen probléma a társkeresésben, akkor el vagy tévedve."

Nem tudom, hogy az-e az egyetlen probléma, de az tény, hogy az alacsony termet minden nőnél kizáró ok. Innentől kezdve teljesen mindegy, hogy van-e más probléma is.

2017. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Minden nőnél... tényleg? De jó neked, hogy ismered az összes nőt. :)
2017. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
40%
Jaa vagy gondolom te 180 magas, magassarkús csinibabákra vágysz? A lányok alapból alacsonyabbak, például én a 155 centimmel nem biztos, hogy 2 méter magas pasit keresnék, akit állva le lehet szo.ni.. Miért nem az alacsonyabb lányok között keresgélsz? Ja mert az meg már neked nem elég jó mi?
2017. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!