Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a külső?

Figyelt kérdés

Ha valaki sikertelen a párkeresésben, mindig a külső merül fel elsőre, mint esetleges problémaforrás.

Holott hosszútávon pont ez számít a legkevésbé.

Átlagos nő létemre mindig voltak udvarlóim, sose stresszeltem azon, hogy szent egek, kevés vagyok valakihez, mert jobban néz ki nálam, vagy soha nem lesz senkim, mert léteznek nálam jobb nők is.

Soha nem voltak alkalmi kapcsolataim, mivel nem is tartok rá igényt, tartós párkapcsolataim viszont igen.

Sokszor tetszett meg olyan pasi, aki mellett elmentem volna az utcán, de lenyűgözött a személyiségével, humorával pár beszélgetés után.


2017. szept. 3. 14:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%
Az alacsony lányokat is csak a magas pasik érdeklik. Téged is.
2017. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
62%
Mert mindenki magából indul ki. Nekik a külső a legfontosabb, ezért azt gondolják, hogy másoknak is. Amúgy egyetértek veled.
2017. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
# 15 Jó. Speciális eset az enyém, tudom. De ettől még én is vágyok egy társra, szeretetre. Viszont az alaphozzáállás másoktól a flegma lenézés, vagy mert nem jól kinézni főbenjáró bűn, vagy mert elterjedt, hogy aki nem néz ki jól, az biztos azért, mert ostoba, lusta fajankó, szar személyiséggel. Mit tegyek ez ellen?
2017. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!