Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható-e, ha az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható-e, ha az alábbi okok miatt a párod nem áll ki melletted egy bírósági tárgyaláson?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt. Lényeg, hogy az exfelesége összetörte a lakásom bejárati, konkrétan berúgta, én pedig feljelentettem. (nem ez volt az egyetlen veszélyes megmozdulása felénk, nem lehetett másképp leállítani)

Bírósági tárgyalás volt, a párom pedig ahelyett, hogy elmondta volna, hogy mi és hogy történt - kijelentette, hogy nem hajlandó tanúskodni a gyerekei anyja ellen.

Nem tudom, mit csináljak, egyrész szeretem a páromat, hosszú távra terveztünk, másrészt most hatalmasat csalódtam benne, hogy ennyire nem állt ki mellettem, sőt, mintha kihúzná magát az ügyből, pedig ha úgy nézzük, miatta történt az egész, csak balszerencsémre az én lakásomban. Ő állandóan azt hajtogatja, hogy szeret engem, és nem érti mi bajom van ezzel, és értsem meg, hogy a gyerekei anyja ellen nem vallhat. Szerintem meg a tényeket elmondhatta volna tanúvallomásként.

A káromat persze senki sem téríti meg, de ez már mellékes :-(

Mit csináljak? Lépjek túl az eseten, vagy túlreagálom?


2017. szept. 3. 18:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Kuka. Ha meg legkozelebb be is jon azon az ajton, es beleveri a fejedet mondjuk a tukorbe, akkor parocskad megvonja a vallait, hogy "o anyuci... o ellene nem teszunk semmit"?
2017. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha következőleg felgyújtja a házadat, akkor sem fog vallani ellene? Ja, amúgy a nő vehemenciájából és a pasid papucs-viselkedéséből arra következtetek, hogy nem csak,h hogy nem akar, de nem is mer vallani.

Szép fogás, gratula. :D

2017. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Vissza a feladónak. Az exnek.
2017. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy azzal neki kell megbirkóznia, hogy az exe a gyerekei anyja, de te meg az új kapcsolat vagy és melletted kéne álljon. Főleg így, hogy téged kár ért, aminek ő is részese. Én tuti kitenném ezt a pasit. Menjen szépen vissza az exéhez, ha ennyire védi.
2017. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azon nyomban szakítottam volna. Erre nincs bocsánat,mi az,hogy egy ilyen ügyben nem áll ki melletted? És ha bajod esik? Akkor se vall,mert hát a "gyerekei anyja"?
2017. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a nő közveszélyes?
2017. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom, ez a no valami terminator???

Hogy birt berugni egy ajtot?


Amugy megkerdezhetem, hogy min ment a balhé? Tudom, hogy nem errol szol a kerdes, de most mar kivancsi vagyok.


Ugye a gyerekek nem voltak ott??

2017. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Kínlódna a franc vele többet.

Egyébként sem mennék bele ilyenbe, gondolom nem régen válhattak el, ha az ex még ennyire zokon veszi, hogy új párja van. Elég beteg nő lehet, én inkább a pasi helyében ezért aggódnék, hogy a gyerekek ilyen emberrel maradtak..

De mondom, a helyedben továbblépnek a pasin. Annyi független pasi van, akinek nincsen még családja. Miért szivatod magad ezzel a helyzettel?

Még ha felnőtt módjára állna hozzá a barátod, akkor azt mondom jó. De így nem.

2017. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Elsőre pont az tetszett meg benne, hogy ilyen csendes, nyugodt, mivel én is ilyen vagyok, de most már elgondolkoztam azon, hogy jó-e ha ilyen egy férfi?

Azt valahol megértem, hogy nem akarja elveszíteni a gyerekeit, mert az ex mindig a gyerekekkel zsarolja.

Amúgy nagyon agresszív nő, olyan debella típus, semmi nőiesség nincs benne, nem is csodálom, hogy szétmentek, de azt sem értem, hogy egyáltalán miért vette el, ennyire az ellentétek sem vonzzák egymást.


Az ő gyerekei nem volak ott, sajnos az enyém igen. A párom valahogy kitolta őt a lakásból, nem is figyeltem, mert a gyereket vittem el gyorsan minél messzebb.


A (mű)balhé pedig azon ment, hogy az ex felhívta a páromat, hogy vigye ki a gyerekeket a nagyanyjukhoz (az ex anyja) mert állítólag menni akartak, és a párom azt mondta neki, hogy előbb megebédel, és majd utána megy, várjanak. Na, ezen berágott az ex, hogy nem várnak, és azonnal menjen, erre mondta a párom, hogy ha annyira sürgős, vigye ki őket ő, vagy menjenek gyalog (kb. 2-3 km) de ő nem fog most ugrani neki. Ezért jött oda hozzánk, és verte az ajtót, üvöltözött hogy a párom mit képzel, és a gyerekei legyenek az elsők és azonnal jöjjön, stb... Nem reagáltunk, nem engedtük be, erre bejött. Terminátor :-) ezen jót mosolyogtam, de tényleg az :-)

Ennyi röviden, szép történet, és köszi amit írtatok, és az eszemmel tudom, hogy ebből menekülni kell.

2017. szept. 4. 12:57
 20/22 anonim ***** válasza:

Amikor elolvastam a válaszodat, fõlnevettem. Az a nõ nem komplete.


Ne erts felre, eltem mar at hasonlót, tudom, hogy eloben nem vicces.


Amugy gyalogtavra lakik? Vagy honnan került oda rugdosódni?


Egyebkent en otthagynam a fickot. Tudom miert? Mert az a széria akinek "furdal a lelkiismeret, hogy otthagytam a gyerekeimet " agybaja van. Ugyan olyan, mint az exem.


Buntudata van, es rajtad vezeti le. Ez most véletlenszeru, hogy a tanuskodassal jott elõ. De elojon majd a legelképesztõbb hulyeségeknél, és agybajt fogsz kapni.

2017. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!