Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs párkapcsolatom, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs párkapcsolatom, úgy érzem, nem tudok felmutatni semmit. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Nem érzem azt, hogy bármit is elértem volna eddig. Az egyetlen helyzet, amikor úgy érzem, tudok valamit, az az, ha van párkapcsolatom. Ha nincs, az azt jelenti, hogy nem kellek senkinek, nem vagyok értékes. Anyukám szerint is akkor lehet csak boldog valaki, ha van kapcsolata, legalább is nagyon ezt mutatja. Ha nincs, akkor mondogatja kb havonta-2 havonta, hogy jó lenne már, ha lenne. Egyszer fél évig voltam egyedül, és amikor mondtam neki, hogy összejöttem valakivel, azt mondta, már ideje volt. Szerintem is párosan szép az élet, de nem tudok olyan könnyen összejönni a fiúkkal, nem nagyon akarnak... Ha valaki rosszat mond rólam, szid, ilyenek, akkor arra gondolok, hogy mégis van kapcsolatom, tehát nem lehetek olyan rossz ember. Ha nincs, akkor tudom, hogy azért, mert kövér, buta, értéktelen vagyok...

Randizni is utálok, meg a kötelező köröket lefutni. Ha tehetem, összejövök az első randin a fiúval (de előtte egy hétig minimum beszélek vele), mert amíg nem járunk, iszonyatos lábremegéssel és gyomorgörccsel telik a randi előtti nap és az aznap is, amíg meg nem érkezem. Nagyon meg akarok felelni a fiúknak...


Ellenszer?


22/L


2017. szept. 9. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez a kapcsolatfüggőség biztosan nem egészséges. Gondolom valamennyire anyukád is tehet róla, hogy ez benned kialakult, ha ilyeneket mondd. Biztos így is nevelt téged gyerekkorod óta. Eckhart Tolle könyvet tudom neked ajánlani, ha szeretsz olvasni.
2017. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ez egy kapcsolatfüggőség. Nem az határoz meg egy embert hogy párkapcsolata van vagy sem. Ellenszer? : vedd tudomásul hogy szingliként is értékes vagy, egyedi vagy, legyél ápolt csinos és nyitott a fiúk felé.
2017. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát egy jó időre hagyj fel a kapcsolatokkal és tanulj meg egyedül boldogulni meg kijönni magaddal.
2017. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Édesanyád hozzáállása biztos nem normális, de a tiéd sem. Ha úgy érzed, hogy nem vagy értékes egyedül, akkor hajrá, tegyél ellene, sportolj, tanulj, alkoss, csinálj bármit ami boldoggá tesz. Nem lehet az, hogy csak attól leszel értékes, ha valaki fogja a kicsi kezedet.
2017. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te valamit nagyon rosszul látsz,és ezt anyudnak is köszönheted!Attól vagy értékes,amit munkával és tanulással leteszel az asztalra,nem attól,hogy van valakid.Amíg ezt nem érzed,addig gáz,ahogy gondolkodsz.
2017. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!