Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után bűntudat?!

Figyelt kérdés
A kérdésem elsősorban lányokhoz szól. Nos..tőlem mostanában nem igazán akarnak semmi komolyat a srácok, viszont igényeim vannak, szóval általában élek az egyéjszakás kalandokkal. Igazából jól esik érezni, hogy vágynak rám és kívánnak. Tök izgalmas míg eljutunk odáig, de miután szexeltünk már egyáltalán nem keresnek. Nem tudom miért esik iszonyat sz*rul, mert amúgy én sem tervezem semmi komolyat velük, de valamiért mégis kihasználva érzem magam. Volt már valaki így?
2017. szept. 10. 09:19
 1/9 anonim válasza:
70%
Én voltam már így, de meg kell tanulni ezt az egészet kezelni. Azaz tanuld meg az érzelmeidet kizárni ezekből a helyzetekből. Nehéz, de nekem sikerült. Sajnos csak így tudok segíteni. Remélem hasznodra válik!
2017. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van ezek szerint olyan pasi az egyéjszakások közül akivel akár rendszeressé tennéd a szexet?

Ha igen akkor miért nem hozod a tudtára, és talán akkor elmúlna ez az érzés....

De ha pl disco ismerkedés akkor nem nagyon várhat az ember többet egy aktusnál :(

2017. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

emlékeztesd magad arra hogy az egyéjszakásokkal mi a célod. nem érzelmek, csupán az hogy érezd hogy kívánnak, akarnak, és hogy érezd egy pasi érintését magadon. ezzel nincs semmi gond. de utána ne várd hogy keressenek, mert ők sem vágytak aznap többre csupán csak egy szép puha testre amihez hozzábújhattak. zárd ki az érzelmeket és kezeld a helyén ezeket a kalandokat!


L

2017. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne menj bele ilyenekbe! Most lehet, hogy lepontoztok, de az egy éjszakások miatt nem mennek bele a pasik komoly viszonyba, mert akárkibe bele tudják mártani...minek köteleződjenek akkor el? Én pl ezért nem megyek bele ilyen dolgokba. Egy férfi tiszteljen és ne használjon, mint egy darab rongyot.
2017. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ismerős szitu, nekem is volt ilyen régen, ráadásul évekig csináltam.

Csak én férfi vagyok, de ez nem akkora különbség szerintem.


Tapasztalataim szerint az a baj az egyéjszakás kalandokkal, hogy egy idő után (akkor is, ha bűntudatod van miatta) kezd természetessé válni, megszokod, az életed része lesz, bekerül a komfort zónádba.

Amikor ez megtörténik, akkor viszont sokkal-sokkal nehezebb párkapcsolatot kialakítani.


Egy idő után, miközben mélyen belül mindig is vágysz a nagy Ő-re, minden potenciális partnerről csak egy futó kalandot feltételezel.

Ha erős a vonzódás, akkor a gyors szex lesz az első, ha elkezdesz érezni valamit iránta, akkor meg egyszerűen el sem tudod képzelni, hogy valóban több legyen.

Teljesen átáll az agyad, a gondolkodásod, már nem hiszed el, hogy lehet komoly párkapcsolat is.

Ráadásul nem fogod felismerni, ha valakit komolyabban érdekelsz és nem csak megfektetni akar, mert egyszerűen úgy fogsz viselkedni, úgy fogsz beszélni, olyan témákra tereled a szót, hogy szex legyen belőle, ezt meg a másik tudatosan vagy tudat alatt, de mindenképp észre fogja venni és már ő sem fog komolyan venni.


Nekem nagyon rossz volt évekkel később rájönni, hogy az életem nem abba az irányba halad, amibe szeretném.

Nehéz volt abbahagyni, tulajdonképpen már függő voltam.

Hosszú hónapok kellettek, hogy be tudjam fejezni.

Aztán eltelt közel egy év, mire képes voltam normális, tartós kapcsolatot kialakítani.


Szerintem ne csináld, hosszú távon nem tesz jót a lelkednek és csak késlelteted, hogy megtaláld a párodat.


34/F

2017. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak szexet tudsz nyújtani, semmi mást. Rengeteg csaj van így.
2017. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy pasi sem álmodik olyan nőről, akit csak így el lehet vinni.Egy nőnek legyen büszkesége és önbizalma bárhogy néz is ki. Most te pont olyan vagy számunkra, mint nektek egy vibrátor, csak utána le sem kell mosni. Ti sem vonzódtok érzelmileg egy eszközhöz és te most pont úgy viselkedsz mint egy eszköz.
2017. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetnék veled, rólad, mi érdekel, mit szeretsz csinálni, mik az életcéljaid... Én is voltam már egyéjszakás csajokkal, nem bántam meg, te se bánkódj a múltadon. Megtörtént, jó volt? Ennyi. Ha van kedved, írj és dumáljunk! :) Legfeljebb nem leszek szimpatikus, veszítenivalód nincs.


25f

2017. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 csak így? több, mint fél évig fűzögetett, kijárt hozzám, keresett, érdeklődött, miután beadtam a derekam.. nem gondolnám, hogy ebben az esetben könnyűvérű volnék

állítása szerint, részéről elindult a kémia, de aztán ki tudja?! lehet minden nőnek ezt mondta :D

2017. szept. 10. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!