Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ekkora elvárások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ekkora elvárások?

Figyelt kérdés

Írom ezt nőként.

Van egy barátnőm , elég csúnyácska szegény, elhízott kissé, és félénk is, ezzel semmi baj nem lenne, ő is találhatna párt, de mikor megnéztem milyen fiúkat rondáz le, és kiknek nem ír vissza társkeresőn, teljesen meglepődtem.

Ennyire azért nem gondolom, hogy kellene válogatnia, azok a srácok egyértelműen az átlagos, és a semmi baj velük kategóriába tartoznak, miért vár mindenki a szőke hercegre? Másrészt hova 21 évesen? Olyat amilyet ő akar calvin klein' kaliberű férfi modellek (?) ezek szerint, soha nem talál, vagy legalábbis nem valószínű.

Mit gondoltok, miért rakják ilyen magasra a lécet?


2017. szept. 12. 20:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Valami igen olyasmi lehet, hogy ő megérdemli a legtökéletesebbet.

Na majd 30 éves korára csak rájön, hogy ideje összekapni magát, addig még álmodozhat pár évet. :)

2017. szept. 12. 20:50
 12/16 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Nah en ismerek egy ilyet csak ferfiban. Szegeny tenyleg csunya, de csak a "szupermodell" lanyok erdkelik. 34 eves es szuz, de o azt mondja nem fog leadni az igenyeibol.


S ez tiszteletremelto szamomra. Miert kell magalkudni, csak azert, hogy legyen valakid. En az elso kapcsolatomban megtettem, mert a kutya se akart velem egyutt lenni. De nem volt az igazi, s nem volt fair a lannyal szemben sem.

2017. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert még soha nem volt kapcsolata és már inkább az álom világában él, ahol várja a szőke herceget, mintsem valódi kapcsolat lehetőségét keresse.
2017. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

Akkor a barátnőd olyan, mint sok gyakorikérdéses, panaszkodó fiúcska - csak női verzióban. :)


21/L

2017. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen nőket. Nekem úgy tűnik, hogy náluk ténykérdés, hogy léteznie kell olyannak, akitől lehidalnak, és az illető csak őt akarja. A végsőkig hisznek ebben, közben fellengzős dumákkal (ahogy írtad is) az átlagos férfiakat selejtnek bélyegzik. Az az elképzelés, hogy tisztelni akarja a férfit.

Azt gondolják "kijár" nekik egy menő arc. Azt nem gondolják végig, hogy valójában egy társkapcsolattól mit várnak, és nekik mire lenne szükségük hosszútávon. Pillanatokért élnek, és úgy láttam eléggé az önző vágyak a fontosak. Hogy a kiválasztott férfi boldog lesz-e az nagy kérdés...

2017. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

. En az elso kapcsolatomban megtettem, mert a kutya se akart velem egyutt lenni. '


Irreálisan nagy elvárásokkal nem fogsz sokra menni! Az embernek fontosabb, hogy boldog legyen, mint, hogy hencegjen a választott nővel, férfival, az meg groteszk lenne, ha csak szép emberek tudnák egymást elfogadni,szeretni.

2017. szept. 13. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!