Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti nem lesztek irirgye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti nem lesztek irirgyek, amikor megnézitek a Victoria´s Secret Fashion Show-t?

Figyelt kérdés

Vagy akár csak belepillantotok a Google keresőjében.

Nem leszel szomorú, amikor tudatosítod, soha nem leszel ezen nők közelében sem?


[link]


[link]


[link]


[link]


2017. szept. 13. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan,mintha egy átlag férfi ember leül megnézni a Mr Olympiát.. semmi értelme az ilyen kérdéseknek..
2017. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mivel boven nezhetnek ki ugyanugy mint barmelyik (nyilvan mas arccal, de nincs ronda arcom), csak kicsit sportosabb test kene, ami barki szamara megvalosithato, minden utcaban van konditerem szinte. Viszont egyaltalan nem vagyom tokeletes modellalkatra, a jelenlegi is boven bejon eleg embernek, meg ugy osszessegeben rendben vagyok.
2017. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nincsenek önértékelési gondjaim. :)
2017. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem igazán vágyok rá, hogy bugyogóban mászkáljak többszáz ember előtt. A hétköznapi nők között csinos vagyok, van jó munkám, amit szeretek, jól működő párkapcsolatom. Nem biztos, hogy ezeknek a nőknek boldogabb az élete, mint az enyém.
2017. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Engem inkább az szomorít el, amikor azt látom, hogy valaki másokat akar tudatosan elszomorítani, hogy aztán a nyomorukon élősködhessen, mert annyira nincs rendben az élete. :(
2017. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem keseredem el. A testem hasonloan edzett, 60-as derek, C-s mellekkel, magam is modellkedtem, igy az arcommal sem voltam sosem elegedetlen, csak rajottem par kulfoldi szerzodes utan, hogy f-aszsag az egesz, igy abbahagytam. Szoval, vegkepp nem irigylem oket.
2017. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem leszek, meg vagyok magammal elégedve, nem vagyok tökéletes, de panaszra sincs okom.
2017. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Nem.


Lehet, hogy a külsőm nem lesz a közelükben, de a személyiségemet, tapasztalataimat, kreativitásomat és az általam megtanult dolgokat nem cserélném el velük. :) Ahogy a kialakult kis életemet sem.


21/L

2017. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Legkevésbé sem. Ezek a nők olyan kis férfirétegnek elérhetőek, így nem érzem konkurenciának. /aki ferfiak őket megkaphatják, nekem elérhetetlenek, meg hát nem is vágyom rá/. amúgy meg elegedett vagyok magammal, nem vagyok vs modell, de többnyire tetszem a férfiaknak. Ha ennyire 10/10-es lennék, tuti mindig azon járna az agyam, hogy csak a külsőm miatt vannak velem.
2017. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Totál felesleges irigykedni. Ezt dobta a gép. Ennyi. Abból kell gazdálkodni ami van. Én is panaszkodhatnék, hogy miért nem nézek így ki...

[link]

[link]

[link]

...mégsem teszem, mert csak egy kis 170 mély nyikhaj senkinek születtem és ha belepusztulok sem fogok tudni változtatni rajta. Fogalmam sincs, hogy miként nézel ki (szerintem csajban ezerszer jobban állsz mint én), de azt javaslom, hogy alakítsd az életedet úgy, hogy ne a külsőségek diktálják az életedet és ne azokon keresztül vezessen az út a boldogságod felé. Remélem megnyugtattalak. :)

2017. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!