Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti nem lesztek irirgye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti nem lesztek irirgyek, amikor megnézitek a Victoria´s Secret Fashion Show-t?

Figyelt kérdés

Vagy akár csak belepillantotok a Google keresőjében.

Nem leszel szomorú, amikor tudatosítod, soha nem leszel ezen nők közelében sem?


[link]


[link]


[link]


[link]


2017. szept. 13. 19:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán. Annyira ronda vagyok, hogy mindenkire irigy vagyok, aki szembejön velem az utcán. Nem kínzom magam szándékosan még ilyenekkel is. Már annak is nagyon örülnék, ha legalább úgy néznék ki, mint az átlagos szomszéd Juliska.
2017. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem, én "kanos" leszek. :D
2017. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem nézegetek iyen szarokat, Te talán férfi modellekről szoktál nézni? Nem szoktad magad rosszul érezni?
2017. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

A show előtt olyan kemény diétájuk és edzéstervük van, hogy az civil élettel kivitelezhetetlen lenne, főleg, hogy 12-14 órákat dolgozok a munkámban, amit imádok.

Nem leszek szomorú, mert nekem az estém nem az, hogy egy vip klubban a fenekemről kokóznak, hanem bebújhatok egy pohár borral a barátom mellé sorozatot nézni vagy a barátaimmal vacsorázni.

2017. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem, a magasságom nem zavar, a testalkatomhoz meg arányos a cicim és a fenekem.

Én máshogy vagyok szép és vonzó.

Nem egy férfi és nő megjegyezte már, hogy jó alakom van, ahhoz képest, hogy vékony vagyok.


Miért kéne, hogy a tökéletes legyen az etalon?

2017. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

Lófaxt... xD

Mondjuk nekem könnyű nem irigykedni, mert fejtől lefelé ugyanígy nézek ki, mint ezek... én világ életemben szebb, nőiesebb alakot szerettem volna, szélesebb csípővel, nagy mellekkel, stb... nah, az olyanokra már inkább irigykedek! A saját esküvőm előtt fél évvel hízókúrán voltam, de hiába, konkrétan azért nem vettem fel pánt nélküli ruhát, mert mindenképp takarni akartam a randa csontos vállaimat...

Mondjuk tény, hogy egy vékonyabb nőt boldog-boldogtalan leugat, hogy biztos nem eszik rendesen, és direkt ilyen, stb..., gondolom ez is hozzájárul az önbizalomhiányomhoz, hogy ezt rendszeresen megkapom, akár vadidegenektől is (a legviccesebb am az volt, amikor a dupla whoppert toltam magamba ezerrel, és még akkor is megtalált egy husisabb nő... xD na mindegy).

Szóval nem, nem irigykedem olyanokra, akik ugyanúgy néznek ki, mint én.

A szebb, nőiesebb nőkre már inkább, de arra nem sok esélyem van, szal felesleges.... xD

2017. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem :) Nekik ez a munkájuk, ennyit tudnak nyújtani, hogy esztétikusan verik vissza még max 10 évig a fényt. Persze, örülnék, ha ilyen csinos lennék, de összességében nem vagyok irigy rájuk.

22/L

2017. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Max Adriana Limára. Alapvetően nekem jobban tetszenek a teltebb, formásabb lányok, úgyhogy a soványoktól nekem aztán nincs rossz kedvem. Voltam én is baromi sovány kiálló bordákkal meg pipaszár lábbal, most meg +10 kiló izommal meg zsírral szerintem sokkal jobban nézek ki és jobban is érzem így magam. Szóval ja, szépek, de nekem nem az a munkám amúgy se, hogy egész évben edzek, hogy az év egy bizonyos napjára így nézzek ki.
2017. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Ok lehetnek ram irigyek,h en dogosebb es szebb vagyok naluk.Raadasul meg felelossegteljesebb es ertelmesebb munkam is van.

En a minden napi sportra helyezem a hangsulyt es nem masok nezegetesere.

N

2017. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tartalmasabb életet szeretnék magamnak annál, hogy a munkám a kinézetemen való melózásra épüljön. Plusz nem vállalnám be, hogy ennyire soványan tartsam magam, mert különben nem felelek meg a meleg divattervezők és modellügynökök ízlésének.
2017. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!