Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány ha átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ha átlagos kinézetű vagyok a csajozásban? 20/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya de az a kifejezetten jóképű sem. Talán átlagtól picivel jobb de ez is csak néhány ember véleménye. A magasságommal nincs baj (187 cm) de ez a külső eléggé aggaszt, hogy így nem leszek elég sok lánynak. Emiatt nem is merek kezdeményezni mert mindig arra gondolok, hogy biztos van nálam jobb külsejű pasi aki "fűzi".

2017. szept. 17. 08:25
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Szerintem akárkit akárhová teszünk akkor is látszani fog, hogy ő IS izmos, ő IS jóképű.

Ha mittudomén Kevin Trappot berakjuk Brad Pitt mellé attól még egyik sem lesz csúnyább, két jó pasi egymás mellett és kész.

A probléma pedig komolyabb mert hiába tettem magam rendbe külsőleg, ugyanúgy bátortalan maradtam azóta is, pedig tettem érte, hogy más legyen, voltak alkalmak mikor kezdeményezhettem volna mégsem ment.

2018. aug. 4. 10:24
 32/32 anonim ***** válasza:

Akkor tartsd fenn a jó külsődet, és kezdj „gyúrni” a belsődre is!


Nagyon jó könyvek vannak önfejlesztés témában.

2018. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!