Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány ha átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ha átlagos kinézetű vagyok a csajozásban? 20/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya de az a kifejezetten jóképű sem. Talán átlagtól picivel jobb de ez is csak néhány ember véleménye. A magasságommal nincs baj (187 cm) de ez a külső eléggé aggaszt, hogy így nem leszek elég sok lánynak. Emiatt nem is merek kezdeményezni mert mindig arra gondolok, hogy biztos van nálam jobb külsejű pasi aki "fűzi".

2017. szept. 17. 08:25
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
A hajam, stílusom rendben van. Az, hogy mit hiszek magamnak az viszont már nincs. Nem vagyok jó pasi ezért nem is tartom magam annak, önbizalmam meg annyi főleg nincs, hogy azt gondoljam, hogy annyira jó vagyok, hogy magammal is lefeküdjek.
2017. szept. 17. 09:52
 12/32 anonim ***** válasza:
27%

Akkor előbb talán magadat kéne agyban, és külsőleg is rendbe tenni és csak utána álmodozz csak párkapcsolatról. Nagyon gáz, ha valakinek nincs önbizalma.


Tanulj önszeretetet, foglalkozz önismerettel.

2017. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Amit hiszel magadnak, az fog számítani, mondom!!!


Ha ez azt jelent, hogy "nem jó pasinak" gondolod magad, akkor másoktól sem várhatsz el mást, minthogy rossz pasinak tartsanak. Ennyire egyszerű! :)

2017. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

De ennek mi köze van egymáshoz?

Ha például én jó úszónak tartom magam attól még mások nem fognak annak tartani. Szóval nem értem, hogy, hogy létezik ilyesmi.

2017. szept. 17. 10:31
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
"Mennyire hátrány ha átlagos kinézetű vagyok a csajozásban?" Csajozáson kivül meg átlag alatti vagy?
2017. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, a 13-as kommentelőnek igaza van, csak te nem érted azt, hogy ő mit írt, és felhozol egy nagyon rossz példát.


Akkor elmagyarázom érthetőbben:

Azt feltételezed magadról, hogy nem vagy szerethető, és saját magadat se szereted.

Ebből kifolyólag, hogy várhatod el, hogy más szerethetőként tekintsen rád, szeressen téged, ha saját magadat se tartod szerethetőnek, te se szereted saját magadat? Akkor más hogy fog téged szeretni? Sehogy!

2017. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Így értem, köszi a magyarázatot. De az még csak nem tiszta, hogy a lányok gondolat olvasók, vagy honnan tudják, hogy én nem szeretem magam és akkor ők sem szeretnek engem.
2017. szept. 17. 13:05
 18/32 anonim ***** válasza:

Külső kisugárzásról hallottál már?

Az emberen minden érzelme látszik kívülről. Az is, ha búvalb.szott vagy, az is, ha nagyon boldog vagy, az is, ha szereted magad, az is, ha nem.

Ilyen egyszerű.


És senki se gondolatolvasó. :D

2017. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok előnyös helyzetben, mert az, hogy vonzó pasinak gondolom magam az nincs meg. Nincs is mire meglegyen végül is, úgyhogy nem csodálkozok magamon.
2017. szept. 17. 15:57
 20/32 anonim ***** válasza:
Akkor itt a hiba. Tegyél azért, hogy ez meglegyen! :)
2017. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!