Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hátrány ha átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ha átlagos kinézetű vagyok a csajozásban? 20/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya de az a kifejezetten jóképű sem. Talán átlagtól picivel jobb de ez is csak néhány ember véleménye. A magasságommal nincs baj (187 cm) de ez a külső eléggé aggaszt, hogy így nem leszek elég sok lánynak. Emiatt nem is merek kezdeményezni mert mindig arra gondolok, hogy biztos van nálam jobb külsejű pasi aki "fűzi".

2017. szept. 17. 08:25
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Te hogyan tennél érte?
2017. szept. 17. 17:33
 22/32 anonim ***** válasza:

Passz. Ehhez már konkrét olvasmány kellene a témában.


Szóval utánanéznék cikkeknek-könyveknek, amik az önbizalommal-önismerettel foglalkoznak.


Emellett pedig mindenképp rendbe raknám a stílusomat, öltözködésemet.


És a testemmel is foglalkoznék, heti 2 alkalom edzés legalább + étrend.


Van még olyan, ami befolyásol lehet? kommunikáció az tuti. A többi dolgot, ami hatással van a vonzalomkeltési készségeidre, azt találod meg te :D


Fokozatosan be lehet vezetni mindent, ahogy időd engedi szerintem.

2017. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalmat növelni csak úgy tudsz, ha megmozdulsz, és teszel valamit. Aztán konstatálod, hogy sikerült. Kicsivel nagyobb célt tűzöl ki, és megint bezsebeled a siker okozta örömöt. Érted? Ez a fejlődés útja. A férfi a tettek embere. É a nők szemében is ez teszi vonzóvá. Ha vannak tervei, és láthatólag meg is valósítja őket.

A pasik esetében a külső másodlagos szempont (hacsak nem kirívóan ronda, vagy törpenövésű). Nálad ezek nem játszanak, tehát akármilyen jó csajnál lehetnek esélyeid. Csak éppen félsz a pofára eséstől, ezért nem mersz kezdeményezni.

2017. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Adom a véleményedet Miquel. Igazad van. Nem tudom, ha megmozdulnék és erőt vennék magamon biztos akadna valaki.
2017. szept. 18. 16:15
 25/32 anonim ***** válasza:
Mihez képest?
2017. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, milyen csajokra hajtasz. Normális embereknek nem számít külső.
2017. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy semmilyenekre. Mivel nem vagyok szuperpasi ezért nem kezdeményezek senkinél és ezért tűnik úgy, hogy mivel csak átlagos vagyok ezért vagyok hátrányban. Egyébként nem a topmodellekre hajtok mivel van annyi önérzetem de a szépnek mondható lányok tetszenek.
2017. okt. 17. 21:29
 28/32 anonim ***** válasza:

“Ez a lejjebb adni az igényekbõl meg a legnagyobb marhaság.”

Attól függ, milyen igényeid vannak. Ezzel nem azt mondja #8-as válaszoló, hogy bányarémekkel lépj párkapcsolatba. Azokra érvényes, akik top-modellekrõl, kimagasló szépségekrõl álmodoznak, miközben átlagosnak látják magukat.

2017. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha valakinek bejössz, az a te "átlagos" külsődben is megtalálha azkép apró részleteket. Én pl vörös hajú vagyok, beszédhibás, mégis van a földön egy lány, akinek ez nem taszító, hanem inkább vonzó. És a lány se az a tipikis "jócsaj", de számomra nincs nála jobb.
2017. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy átlagos? Ha egy kisportolt embert kisportolt emberek közé teszünk, hozzájuk képest csak átlagos lesz, vézna emberekhez képest meg izomkolosszus. Egy 5ös tanuló az elit iskolában átlagoska lesz, normál iskolában zseni. Nincs olyan, hogy átlagos, csak attól függ ki vagy, hogy kik vesznek épp körül.
2018. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!