Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén férfitársaim! Megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén férfitársaim! Megéri még normális pasinak lenni?

Figyelt kérdés

Az alábbi problémával szembesülök: hiába tartom magam társadalmilag hasznos embernek, jól fizető állásom van a környékhez képest, egy idős autóm, albérletben élek egyedül (vidéki kisváros), kevés embert ismerek, nem igazán járok el.

Nem vagyok televarrva tetoválással, sem piercinggel, nem drogozok, alkalmanként iszok/bulizok de akkor is inkább csak szomorúságot hoz elő belőlem a pia. A jelenlegi, illetve az előző barátnőmön sem látom hogy kvázi valamilyen szinten megbecsülné ezt.

Akkor teszem fela kérdést: minek is görcsölök a normális élettel, mi értelme van törvénytisztelőnek lenni?

Én si tehetném azt, hogy napozimmal felhúzok 10 kg izmot, kivarratom magam, aztán feszítek a széttuningolt a6osomban, fuxxal a nyakamba, és tabikkal kereskedek, lóvéra veszem a csajokat, és 2 hetente mással vagyok.

Nem azt mondom, hogy most boruljanak a nyakamba, mert közel sem értem el azt még amit szeretnék.

Nem vagyok egy papucs, mindig van véleményem, álláspontom.

Nem vagyok kocka, próbálok izgalmas életet élni, de nyilván nem tudom felvenni a versenyt olyannal, aki 2 végén égeti a gyertyát.



2017. szept. 19. 10:37
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
* hétközben
2017. szept. 25. 07:58
 32/36 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, két lehetőséged van:

1. Felméred, hogy a nők nem egyformák. Keresel neked való, ideális társat, ennek része az önismeret, megfogalmazod, milyen nővel akarsz élni.

2. Rinyálaz tovább, mimt egy p.unci, hogy a nőknek csak a drogosok kellenek brühühü.


A második kétségkívül egyszerűbb, csak ne csodálkozz, ha aztán azt mondják, ostoba vagy.

2017. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
79%
Normálisnak megéri lenni. Hisztisnek és unalmasnak nem.
2017. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom mókuskerék mókuskeréken. Kezdd el kiszaggatni a rutint a naptàradból, órarendedből. Meg néha amikor ràdjön az agyf@$z, lepd meg magad azzal, hogy kiengeded magadból a kettyóst.
2017. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Sokban hasonlítunk kérdező.


Én arra jöttem rá, hogy én azért vagyok olyan amilyen, mert nekem ez így esik jól. Igaz én nem hasonlítgatom magam másokhoz, mert egyszerűen nem érdekelnek. Ez részben áldás, részben talán hátrány, mert talán kevésbé vagyok motivált mint mások, bár ebben sem vagyok biztos.


Én arra törekszem, hogy jól érezzem magam a bőrömben és az életemben és amíg ezt elérem addig nem számít semmi más.

Vannak céljaim amiket én szeretnék elérni, azért hogy ez az állapot fennmaradjon.


Szóval megéri e ? Fogalmam sincs. A kérdés szerintem inkább az, hogy te jól érzed e magadat így ahogy vagy. Ha pedig nem, akkor változtass. Ennyi. Ha egy kigyúrt tetovált állat akarsz lenni akkor csináld. A lényeg, hogy ne más miatt, hanem magadért tedd.

2017. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
sokszor érzem azt, hogy olyan jó lenne elvonulni, akár egy pszichiátriára, vagy valahova ha elmenne az eszem, és senki sem várna el tőlem semmit...csak élném az életem ahogy szeretném. (leginkább gondolkodás, és kényszeres megfelelés nélkül)
2017. szept. 25. 12:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!