Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén férfitársaim! Megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén férfitársaim! Megéri még normális pasinak lenni?

Figyelt kérdés

Az alábbi problémával szembesülök: hiába tartom magam társadalmilag hasznos embernek, jól fizető állásom van a környékhez képest, egy idős autóm, albérletben élek egyedül (vidéki kisváros), kevés embert ismerek, nem igazán járok el.

Nem vagyok televarrva tetoválással, sem piercinggel, nem drogozok, alkalmanként iszok/bulizok de akkor is inkább csak szomorúságot hoz elő belőlem a pia. A jelenlegi, illetve az előző barátnőmön sem látom hogy kvázi valamilyen szinten megbecsülné ezt.

Akkor teszem fela kérdést: minek is görcsölök a normális élettel, mi értelme van törvénytisztelőnek lenni?

Én si tehetném azt, hogy napozimmal felhúzok 10 kg izmot, kivarratom magam, aztán feszítek a széttuningolt a6osomban, fuxxal a nyakamba, és tabikkal kereskedek, lóvéra veszem a csajokat, és 2 hetente mással vagyok.

Nem azt mondom, hogy most boruljanak a nyakamba, mert közel sem értem el azt még amit szeretnék.

Nem vagyok egy papucs, mindig van véleményem, álláspontom.

Nem vagyok kocka, próbálok izgalmas életet élni, de nyilván nem tudom felvenni a versenyt olyannal, aki 2 végén égeti a gyertyát.



2017. szept. 19. 10:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
19%

Egyáltalán nem éri meg, olyan hogy "normális nő" meg nem létezik,ez nem a mesevilág,ez a valóság amiben élünk. Nőknek az számít elsődlegesen hogy jóképűnek születtél-e,ha igen, onnantól semmi más nem számít,mindent elnéznek neked...

De ha nem,akkor nő közelébe sincs esélyed jutni kb.

Ez a mai kegyetlen valóság.

26/F

2017. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
42%
#21 gondolom anyukád képe lebegett a szemed előtt, mikor ezt írtad.. ;)
2017. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

az utsó előttivel értek egyet sajnos.

legyél jóképű, akkor semmi se száűmít.

legyél gazdag, akkor se

2017. szept. 20. 07:41
 24/36 anonim ***** válasza:
63%
Rájöttem! Nem unalmas vagy, hanem egybites világképű, ostoba, korlátolt majom.
2017. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

ahelyett, hogy ostorozol, inkább a megoldást írd le.

de ne ilyen sablont, hogy legyen hobbim...pfff

motorokat, autókat újítottam fel régebben, ez boldoggá tett, de társaságom ott sem volt soha.

2017. szept. 20. 08:32
 26/36 anonim ***** válasza:
43%
Ne hobbid legyen, hanem sajá magad számára kielégítő életed. Ha azért akarsz érdekes hobbit, hogy majd arról beszélgess másokkal (mellesleg szerintem motorokat felújítani klassz dolog), megette a fene az egészet. Én olvasni szeretek... gondolhatod, mennyire népszerű és érdekes ez mások számára. De én elégedett vagyok ezzel, meg is találtam azt az embert, aki szerint ez szintén jó.
2017. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
21%
Ha nehezen meg a társasági élet, a kapcsolatteremtés, látogass el egy pszichológushoz. Talán tud valami hasznos tanácsot adni. Ami persze nem úgy fog működni, hogy két perc alatt megváltozol, de iránymutatással szolgálhat, hogy mire kell rágyúrnod. (És itt most nem az izomzatról beszélek.)
2017. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
21%
Ne a nőket hibáztasd azért, mert TE nem tudsz normálisan beszélgetni, unalmas vagy, magányos vagy. Én egyedül is remekül elvagyok nőként, és nem a férfiakat hibáztatom azért, mert nem állnak sorba a kezemért. Én is mondhatnám, hogy a férfiaknak csak az számít hogy egy nő vékony legyen és lehetőleg szép, de nem mondom. Jól elvagyok magamban és ha találkozom valakivel jó, ha nem hát nem. Nem álmodozom arról hogy majd elkezdek ribbancosan viselkedni, és akkor majd lesz akinek kellek, mert ez így van, de ennél ugye többre tartom magam...
2017. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
10%
Pedig a husis lányok szexibbek
2017. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

hamár mindenki szerint unalmas vagyok, akkor áruljátok már el, mit tesz pl más 26 éves, aki NEM unalmas?!

aki pl kocka, tolja a játékot egész nap stb,az aztán nagyon izgalmas tényleg...vagy részeg minden péntek-szombaton-netán hétvégén is.

Ezekre talán büszke vagyok, még azon az áron is ha unalmasnak tűnök: nem kötlek le a számítógépes játékok, járok ritkábban bulizni és iszok is, de mértékkel.

Nem dohányzok, nem kábszerezek.

De azt látom hogy valahogy ez a vonzó. Erre van "szükség" aztán meg sírnak a nők, hogy megcsalt, megütött,átvert stb. de azért ujra összejön vele mert hát ő szeret, csak ilyen...fhuuu ettől a szövegtől tudnék falra mászni.

Nekem meg mi jut: ha veled nem, majd boldog leszek mással, te nem teszed meg, majd megteszi más...

Biztosan nem vagyok egy főnyeremény, de nem érzem magam annyira rossz férfinak sem...

2017. szept. 25. 07:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!