Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért van az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy a nagyszájú, menőző, másoknak beszólogató pasikat körülrajongjátok mint egy tv sztárt, ugyanakkor a szerényebbekre meg tesztek?!

Figyelt kérdés

Ezt mostanában figyeltem meg a suliban,hogy azok a fiúk,akik nagyképűek,MINDIG előnyben részesülnek a lányoknál!Miért van ez?Lányok,ti biztonságban érzitek magatokat egy ilyen fiú mellett?!Vagy mi az oka,hogy őket jobban szeretitek?Nem féltek,hogy megcsalnak titeket,vagy kihasználnak?

Inkább lányok válaszát várom!Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2010. máj. 27. 13:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Rögtön egy ellenpélda, ÉN nem ilyen vagyok... Szeretem ha egy srác határozott, és ha kell kiáll magért, vagy értem, de ez nem egyelő azzal, hogy nagyképű! 20/L
2010. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Tudod ez olyan mint azsiráf. Szép, izgalmas de otthonra nem kéne.
2010. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy én mint fiú vok az első hozzászóló, de ez engem is érdekelne :D
2010. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%
3. lettem ;( XDXDXDDX
2010. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
50%
Ez így nem igaz....
2010. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%
ez bizony igaz, de ha rákérdeznek, mindenki tagadja :D
2010. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
74%

mert egy nyámnyila sok helyzetet nem tud úgy kezelni, mint egy férfi. mert egy félénk fiú nem akar kezdeményezni, csak bájosan tekintbet rám, hogy mikor szólítom le. nem szeretem a nagyképű embereket, de inkább egy nagyképű, aki határozott, mint egy szerény, aki elbújik...

igenis a határozott fiúkat szeretem és nem hiszem hogy ezt szégyellnem kéne... inkább te próbálj meg egy kis önbizalmat szippantani magadba!

2010. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
88%

helyeség volt kiírni a kérdést, mert minden csaj le fogja tagadni, és te leszel a köcsög hogy általánosítasz. Pedig a csajok 80%ánál így van. Ez egy ősidőkből fentmaradt ösztön, akkor ugyanis a nők mindig a leg dominánsabb férfit keresték. Ma ez a nagyképűséggel egyenlő. Bár igaz, hogy előnyben vannak ezek, de nem CSAK ezek kellenek a legtöbb csajnak, ezt ne feledd! Mindenkinél van esélyed ha teszel érte!


16F

2010. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
60%
Első vagyok... a nagyképűség egyáltalán nem egyenlő a határozottsággal! Nem kell ahhoz beképzeltnek, és nagy arcúnak lenni, hogy valaki ki tudjon, illetve ki akarjon állni az igazáért, megtudja védeni magát. Nekem nem kell egy olyan srác, aki annyit képzel magáról, hogy a bele lehetne fojtani a gondolataiba... az ilyen srácok, az ugyanilyen csajoknak valók! Havernak elmegy, de kapcsolatban két napnál tovább nem bírnám elviselni!
2010. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lányok ált a helyes pasikra menek, hiába nagyképü egy fiu ha csunya nem fognak rá ugyse hajtani a fiuk.. Én jobban szeretem a szerényebb fiukat,mert azokban valahogy jobban megbizok:D

16/l

2010. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!