Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szigorúak egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szigorúak egyesek a nő életkorát illetően?

Figyelt kérdés

Nagyon sok férfitől olvasni itt az oldalon, akár 20, akár 30 éves, hogy a legjobbak a 15-18 évesek, mert azoknak még mindenük feszes. 20 felett még elmegy, 25 felett már másodosztály, 30 felett meg már csak a selejtes áru marad.

A legmegbotránkoztatóbb meg az volt, aki szerint egy nőnél a 25 olyan, mint egy férfinél a 40, onnan már csak lefelé.

Nem ismerkedem már ugyan, de előfordul, hogy valahol megkérdik a korom, és hüldeznek két sort, hogy az lehetetlen, hogy több legyek, mint 17. (23 éves vagyok)


Miért ilyen fontos, hány éves valaki, ha egyszer szép?


(amikor még ismerkedtem, volt, hogy az zavart valakit, 2 hónappal idősebb vagyok nála -.-)


2017. szept. 22. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok, és még soha nem voltam ilyen népszerű a férfiak körében. Viccen kívül mondom, mostanában mágnesként vonzom őket.


Szerintem ez hülyeség. Ha jól nézel ki, nem vagy igénytelen, akkor kapós maradsz.

2017. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
40 felett már ritka a szép nő. Ez ilyen sajnos. Mi férfiak már elfogadtuk hogy amit akkor kapunk amikor kiválasztjuk a kiszemelt nőt attól az évek alatt csak rosszabb lesz.
2017. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák...... Kit érdekel hogy ki hány éves? Mindenkinek más kell és más tetszik. Van 45éves pasi akinek a huszonéves jön be, van húszas pasi akinek meg a 40+os nő. És van 40 éves pasi aki nem akar csitrit hanem 35-40 éves nőt.
2017. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi nők már elfogadtuk hogy negyven felett kezdenek leereszteni a pasik!
2017. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24f vagyok mindig is a velem egykorú lányt/nőt preferálom ferfi noi viszonyra igy is marad
2017. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szigorúak? Ki lenne az? Legfeljebb a nemzeti dohányboltban azok, főleg ha 17-nek nézel ki...
2017. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Az a faszi, aki felnottkent 15 eves gyereklanyokat akarna dugni, mert feszesek, azokat pontosan annyira is kell komolyan venni.
2017. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

Ez hülyeség, már bocs. Nincs ilyen a férfiak között. Vagyis vannak akik bizonyos korkülönbséget elvárnak (én is), de az, hogy valaki sz*r legyen azért mert kiesik ebből a kosárból az nettó hülyeség.


Ennek maximum szexuális oldalról van jelentősége, párkapcsolatban a 15-18 éves korosztály egy 33 éves faszinál azért elég erős lenne (főleg, hogy kell némi érzelmi intelligencia is egy kapcsolathoz, aminek a teljes kifejlődése 30 felett történik csak meg)

2017. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Foglalkozol ilyennel? Miért jó ez neked? A lényeg, hogy adott embernek bejöjj, aki neked is.
2017. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezek született IQ bajnokok, nem látnak tovább a szemüknél, kár rájuk időt és energiát pazarolni.

Én felvállalom, tizenévesen igen szarul néztem ki. 21 évesen szültem, 23 évesen elkezdtem összeszedni magam, 26 évesen néztem ki a legjobban.

Jövő hónapban töltöm a 29-et (azóta van még 1 gyerek), még most is előfordul, hogy személyit kérnek sok helyen, aztán néznek egy nagyot, hogy nem is gondolták volna.

Párom 25 éves, előtte is inkább fiatalabb, vagy max velem egy évjáratú pasijaim voltak (az elsőt leszámítva.)

2017. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!