Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szigorúak egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szigorúak egyesek a nő életkorát illetően?

Figyelt kérdés

Nagyon sok férfitől olvasni itt az oldalon, akár 20, akár 30 éves, hogy a legjobbak a 15-18 évesek, mert azoknak még mindenük feszes. 20 felett még elmegy, 25 felett már másodosztály, 30 felett meg már csak a selejtes áru marad.

A legmegbotránkoztatóbb meg az volt, aki szerint egy nőnél a 25 olyan, mint egy férfinél a 40, onnan már csak lefelé.

Nem ismerkedem már ugyan, de előfordul, hogy valahol megkérdik a korom, és hüldeznek két sort, hogy az lehetetlen, hogy több legyek, mint 17. (23 éves vagyok)


Miért ilyen fontos, hány éves valaki, ha egyszer szép?


(amikor még ismerkedtem, volt, hogy az zavart valakit, 2 hónappal idősebb vagyok nála -.-)


2017. szept. 22. 09:30
1 2
 11/17 Diavolino44 ***** válasza:
0%

A tenfenciat elimerem, de a merteke mas.

25 felett nem masod osztaly, az inkabb 30, a selejtes pedig 35 , 30 helyett. S persze, lehet itt alszenteskedni, hogy ez nincs igy. De akkor nem akar szembe nezni a valosaggal!!


S ami a legszornyubb, ez nem a tarsadalom krealmanya, hanem a noke, a legtobb nonek, ugy csuszik le, a 30 korul az a bizonyos szint mintha muszaj volna, alkoholistakkal, simlis alakokkal, jonnek ossze, csak legyen mar valaki, hisz o 30. Nem ez volt a terveben!

Arrol ne is beszeljunk, hogy ha egyedul neveli a gyereket, akkor meginkabb lejebb megy az "erteke".


Mindenkinek mashol van korban, hol a legszebb, ismertem olyan lanyt akiert a kozepsuliban mindenki meg volt veszve, de huszon evesen beleszurkult a tomegbe. De olyat is aki 30 evesen van a toppon.

A fiatalsag mindig is erteknovelo volt, miota a vilag a vilag. Egy ferfi egy ugyanolyan szep 20 eves es 30 eves kozul a huszast fogja valasztani.

2017. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Ja, mert a pasikat bebalzsamozzák 20 évesen mi? Sokkal több rusnyult 30-as, 40-es pasi van, mint nő.
2017. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, az a férfi aki így gondolkodik az pont annyit is ér. A másik,ha egy nő igényes magára akkor 35 évesen is igényes lesz,sőt úgy gondolom abban a korban még sokkal jobban is ki tud nézni,mint pl fiatalon hiszen ebben a korban már van saját keresete és nagyon szépen nőiesen ötözködhet,tudja fizetni a személyiedzőt esetleg a plasztikát
2017. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

Ez Mo.-on inkább így van, mint külföldön, mert itt a nők jelentős része a külsejét tekinti a legfontosabbnak, azzal azonosítja magát. Megjegyzem, fiatalon a nők többsége is idősnek, "másodosztályúnak" tartja a 30, 40 felettieket, és csak azután kezd kardoskodni ez ellen, hogy már ő is eléri ezt a kort. (Szerintem ez következetlenség.)

Ha a nők kevesebbet törődnének a külsejük hangsúlyozásával, nem (vagy sokkal kisebb mértékben) létezne ez a probléma, mert nem a külsejük lenne a fő érték.

2017. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az,hogy egy nő figyel a külsejére nem jelenti azt,hogy csak annyit ér. Nem tudom miből gondolod,hogy nincs más értékük... az ,hogy azt írod ez Magyaroszágon különösen így van is kicsit vicces,én azt tapasztalom,ha kimegyek az utcára,hogy az átlag magyar nő egyáltalán nem fektet olyan sok időt a külsejébe. az,hogy te a média alapján gondolod ezt,az a te bajod. ja és 23L
2017. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az igazi nő 30-on túl kezdődik. Fiatalabbal nem tudnék mit kezdeni.
2017. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok én is, mint az első.


20 felett kezdtem a "toppon" lenni, és ez azóta is tart.

Nincs különbség a 20 és a mosta, 26 éves korom között ugyanúgy észrevesznek, de az biztos, hogy nem kevesebben. :D


És ahogy az igazi nőknél, úgy az igazi férfiaknál is ez így is marad szerintem, legyen az ember 30 vagy 40 éves.


A senki emberek 20 évesen sem érdekeltek, és 40 évesen sem fognak, nem az határoz meg egy embert.


(Egyébként én is a korombelieket tartom vonzónak, a legfiatalabb 2 évvel fiatalabb srác, a legidősebb 35 volt.)

N

2017. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!