Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Introvertált nők, tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált nők, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Olyanok válasza érdekelne, akik önbizalomhiánnyal is küzdenek.


Ha valakivel jó lelki-társ kapcsolat alakul, a kémia is megvan, de nem vagytok szerelmesek, viszont úgy érzitek ebben a kapcsolatban nagyon elfogadva és szeretve érzitek magatokat, akkor szakítanátok? Esetleg az adott férfi mondjuk nem az ideálotok, viszont nagyon oldottak tudtok lenni mellette, és a harmónia is megvan. De mondjuk az az érzés kavarogna, hogy nem tudnátok viszontszeretni úgy, ahogy megilletné a barátotokat.


Ha mégis szakítanátok (mondjuk a szerelemhiány miatt), akkor később gondolnátok rá? (Mivel a barátság is nagyon erős volt, és ez is elveszik ilyenkor.) Esetleg volt olyan itt köztetek, aki pár év múlva összejött a volt barátjával/párjával?


Várom a válaszokat, akár privátban is.


2017. szept. 24. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azzal eleve nem jöttem össze, akibe nem tudtam szerelmes lenni. Olyan ciki, amikor mindenhova a pasival járkálsz, tervezitek az eljegyzést, posztoljátok a nyaralós kérdéseket...és csak te tudod a szörnyű titkot, hogy nem is szereted igazán a másikat.

Egyáltalán nem érdemes megalkudni.

Egyébként ezekből van a megcsalás: lehet, hogy te mártírként úgy gondolod, hogy hozzákötnéd az életed valakihez, csak mert rendes meg aranyos...De hidd el, amint bekopogtat a szerelem az ajtódon, változni fog a gondolkodásod.


21/L

2017. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, *nyaralós képeket :D

Nem tudom, miért írtam kérdéseket. :D

2017. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy introvertált, nem csak egyszerűen szorongó? Mert baromira nem ugyanaz.

Amúgy, miért lennék bárkivel is, akibe nem vagyok szerelmes? Ugyanígy nem jönnék vele össze újra. Mivel kapcsolatfüggő sem vagyok. Azért nem kell valakibe kapaszkodni, mert f0sol, hogy egyedül maradsz. Ez megint nem intro dolog.

2017. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as: Jogos a felvetés. Szorongó is egészen biztosan, nehez nyílik meg, étkezési zavarok is vannak (azok nem annyira komolyak), és volt egy hosszú félresikerült házasság is, ezért inkább zárkózott. El van egyedül is, de sokkal több van benne szerintem, és abszolút tud szeretni is, csak valami miatt küszködik. Pszichológus is segít, de én is próbálok a végére járni, mert fontos.
2017. szept. 24. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy tisztában a fogalmakkal.


Az introvertált, az önbizalomhiányos meg a szorongó nem ugyanazt jelenti, még véletlen sem.

2017. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!