Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan nő, aki akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő, aki akár egy életen át kitartana a párja mellett?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert egyre jobban azt látom,hogy a látszat csal,boldog párkapcsolatok közben meg a háttérben meg nincs rendben semmi sem.Én úgy látom nagyon felgyorsult az élet is és a szexre kalandozásra nagyobb hangsúly tevődik,és az emberek már tenni sem akarnak a párkapcsolatukért mert könnyebb eldobni mint tenni érte.

2017. szept. 27. 13:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha erdemes, akkor nyilvan kitartanek mellette, ha egy megoldhatatlan problemaktol hemzsego fostengerre valik a kapcsolatom, akkor minden tovabbi nelkul kilepek belole. Bocs, hogy nem szeretek szenvedni.
2017. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Jelen pillanatban ige.

Boldogok vagyunk együtt.

24L

2017. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
*igen
2017. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én simán, de csak akkor, ha kölcsönös a dolog, és mindketten teszünk a kapcsolatért.

Olyan mellett nem maradnék, aki tojik az egészre, csak azért, hogy megmutassam hogy én aztán kitartok mellette. :D

Szerencsére sikerült olyan férfit találnom, aki partner ebben a dologban, kapcsolati téren a célunk az, hogy együtt öregedjünk meg.

2017. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szerencsére vannak,

Bár napjaink nagy divatja lett a problémák ilyen módú kezelése (javítás helyett dobd el). Illetve a hibák tolerálásával is vannak gondok.

Már az a társadalmi elvárás, nyomás sincs már mint régebben. Hogy aki elválik azt szinte kiközösítik, megvetik.

Nem, nem azt mondom hogy az jobb volt. Csak az a ló túloldala volt. Ahonnét átestünk a homlokegyenest másik oldalra.

2017. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ma 13:34


Úgy látom te csak végletekben tudsz gondolkodni

2017. szept. 27. 13:54
 7/24 anonim ***** válasza:

#6

Az, hogy vannak megoldható és megoldhatatlan dolgok, az miért végletekben gondolkozás? :D

2017. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

ma 13:46


Gondolom sok nő meg férfi van úgy,hogy rengeteg ember van a világon nagy a csábítás és miért ne próbálhatnák ki a szexet meg a dolgokat minél több emberrel.

Mondjuk néha én is el gondolkodom mennyi szép nő van millió számra és ezekből egyet kiválasztani kell,de inkább lenne egy tartós mint sok alkalmi.

2017. szept. 27. 13:58
 9/24 A kérdező kommentje:

ma 13:55


Mert rögtön a fosra meg a szenvedésre gondoltál.

2017. szept. 27. 13:59
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#9

Mondjuk azt a választ nem is én írtam, de mindegy :D

Szerintem teljesen logikus kitétel, hogy AKKOR tart ki x ideig, élete végéig, ha nem egy rossz kapcsolatról beszélünk. Nagyon sok "holtodiglan-holtomiglan" kapcsolat igazából egy kalap lepkesz&rt nem ér, csak együtt vannak a felek valamiféle kényszerből (gyerek, közös hitel, mitszólnakarokonok, stb).. Korrekt dolog tisztázni, hogy ÍGY nem lenne benne valaki.

2017. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!