Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan nő, aki akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő, aki akár egy életen át kitartana a párja mellett?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert egyre jobban azt látom,hogy a látszat csal,boldog párkapcsolatok közben meg a háttérben meg nincs rendben semmi sem.Én úgy látom nagyon felgyorsult az élet is és a szexre kalandozásra nagyobb hangsúly tevődik,és az emberek már tenni sem akarnak a párkapcsolatukért mert könnyebb eldobni mint tenni érte.

2017. szept. 27. 13:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

ma 14:13


Na igen azok a látszat kapcsolatok,de én másmilyenről beszéltem.

2017. szept. 27. 14:20
 12/24 A kérdező kommentje:

ma 13:44


Remélem össze jön nektek tényleg :)

2017. szept. 27. 14:21
 13/24 A kérdező kommentje:

ma 13:38


Örülök neki :)

2017. szept. 27. 14:22
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha anyagilag megéri a nőnek "kitartani" a férfi mellett, akkor ki fog tartani, akár egy életen át. A legtöbb párkapcsolat, ahol együtt maradnak a párok, az így működik. Ha már ráunt a nő a párjára, és ki tud úgy szállni a buliból, hogy jól jöjjön ki belőle anyagilag, akkor nem fog habozni, hogy kilépjen belőle...
2017. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

#14

Jaja, nem látott még a világ olyan szegény párt, akik együtt maradtak. Csak és kizárólag Hugh Hefner kiváltsága a kapcsolat :D

Édesjóistenem, minden kérdés alá odaböfögöd a marhaságaidat? :D Inkább menj ki a való életbe, túl sok tévét nézel.

2017. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
2%

Tudományosan bizonyították, hogy a nő a gyereknemzésre és a gyermek felnevelésére más-más férfit akar választani. A nemzésre a maszkulin, férfiasabb míg a felnevelésre a csendesebb, gyengédebb embereket keresik. Emellett a nőknél, a ciklus alatt is megfigyelték ezt a jelenséget, tehát havi szinten is változik, hogy a keményebb, férfiasabb vagy a gyengédebb, érzelmesebb férfit akarják.


Egy kapcsolat fenntartása és a szexuális vágy szerintem két külön dolog. Mármint nem látok aközött összefüggést, hogy valaki mással akar szexelni és aközött, hogy nem képes egy kapcsolat fenntartására.

2017. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%
Lol. Nekem havi szinten is ugyanolyan az izlesem, kb 14 eves korom ota nem valtozott. A baratom szinten vonzo a honap minden napjan es gyereknemzesre es nevelesre is alkalmas. Egy tutyimutyi, csendes alak mar hogy tudna normalisan gyereket nevelni??? :D A gyerekhez aztan meg tobb hatarozottsag kell, mint ugy altalaban a mindennapokhoz. Persze, majd hisztizik a gyerek ovi elott, hogy o aztan marpedig nem fog oviba menni, apuka meg sirva konyorog neki, hogy vegye mar fel a nadragjat XDDD Ezek utan termeszetesen a gyerek tudni fogja, hogy o az ur a hazban. A gyerekhez higgadt hatarozottsag kell.
2017. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen.

Egy egész életen át kitartanék a párom mellett.

Kivétel az lenne, ha történne megcsalás/bántalmazás, mert akkor kénytelen lennék kilépni. Ez viszont csak feltételes.


21/L

2017. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én. Persze csak akkor, ha érdemes. Jelenleg, 32 évesen elmondhatom, hogy életem első és egyetlen férfijával élek már 13 éve...remélem 50 év múlva is így lesz.
2017. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha minden szuper, eszembe sem jutna másra nézni. Nem kell tökéletesnek lennie, csak tegyen meg ő is mindent a kapcsolatért, ne csak tőlem várja el.
2017. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!