Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A matematikára épülő tudományo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ákos13 kérdése:

A matematikára épülő tudományokban járatos férfiak miért nem alakítanak ki kapcsolatot a nőkkel?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatom, hogy a matematikában, informatikában, fizikában és kémiában járatos férfiak kevésbé akarnak kapcsolatot kialakítani a nőkkel?


Nem képesek kialakítani a kapcsolatot, vagy őket a tudomány minden téren kielégíti?


És miért van az, hogy ez a tendencia úgy mutat csökkenést, ahogy a matematikai jártasság is csökken?


És ez miért nem figyelhető meg így a nők körében?



2017. szept. 28. 14:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok. És azt hiszem, tévedsz.

Én jól megvagyok nélküle, engem inkább az zavar, hogy rengeteg ember nincs ezzel így, és rendszeresen folytatja ezt a nem túl civilizált tevékenységet.


Felőlem aztán táplálhatnak intravénásan is, ha életben maradok, és a megfelelő tápanyagokat is megkapom a megfelelő mennyiségben.

2017. szept. 29. 15:40
 42/62 anonim ***** válasza:

A 38. válaszod kèrdező..

Arról beszèlek, hogy ugyanaz a mechanika, a hatás pedig NEM ugyanaz.

Basszus, 20 èves egyetemista vagy, nem hiszem el, jogy nem èrted, miről beszèlek :(


A "nem túl civilizált tevèkenysèg" frázist többedszer hangoztatod.

Visszakèrdezek, mit tudsz az emberi nemisèg lelki oldaláról?

Mit tudsz azon kívül, hogy tudod, melyik testrèsz hova illik?

- abszolút egyoldalúan nèzed, a válaszok közül kiszemezgetted azt a kb 1/3 rèszt, ami neked adott igazat. Csökönyösen próbálod a saját, nyilvánvaló problèmáidat normáliskènt előadni, másokra kènyszeríteni. ( mert igen, az egèszsèges nemi èlet, arra való törekvès a "normális")

Beszűkült tudatú ember èrzetèt kelted.


Minden jószándèkommal tanácsolom, keress fel egy pszichológust.

2017. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 Mojjo ***** válasza:

@41: És vajon miért zavar? Felteszem, nem előtted csinálják, így a te életedre cca. nulla hatással kellene, hogy legyen. Ha szimplán nem tetszene és nem is vágynál rá, csak simán lesz.rnád. De te mégis ezzel foglalkozol már legalább a második topicodban, szóval ez a sztori így nem kerek. De mindegy, én nem tudok az érdekedben többet tenni, mint amit eddig tettem.


@42: Már én is javasoltam neki. Az a baj, hogy az első lépés az lenne, hogy belássa, baj van vele. Az első lépés mindig ez. De nem úgy tűnik, hogy meg fog történni.

2017. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

Visszaolvasva mindent, arra tudok gondolni, hogy erős az esèly arra, hogy OCD-s vagy.

-Undorító, civilizálatlan dolognak tartod a nemisèget

-Nem èrted, más mièrt nem így látja.

-Ezen kívül, gyanús, hogy van egy obszessziód/kènyszeres babonád/ hogy, ha tèged elkezdene èrdekelni a szex, akkor kevèsbè lennèl sikeres az egyetemen.


Pszichológushoz menj el, ha indokokt, elküld pszichiáterhez.

De így ne maradj, mert hosszú távon ezzel csak ártasz magadnak.

( persze, a pszichológus mondhatja azt is, hogy egèszsèges, csak picit èrdekes gondolkodású ember vagy :) )

2017. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
80%
Srácok. Ti hol veszitek a türelem tablettát? Tudtok nekem is adni 2 raklappal?
2017. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:

Az OCD ez lenne a Wikipédia szerint:


"Egyszerű meghatározása szerint a kényszerbeteg kénytelen olyasmire gondolni, amire nem akar gondolni, a feszültség oltására kénytelen olyat cselekedni, amit nem akar megtenni. A skizofréniával ellentétben a beteg tökéletesen tisztában van gondolatai és cselekedetei belső eredetével és abszurditásával, nem veszíti el a kapcsolatot a valósággal."


Az a helyzet, hogy én nem tartom abszurdnak a gondolataimat. Szerintem mindenkinek hasonlóan kellene gobdolkodnia. Továbbá ennek a témának a kitárgyalásában örömömet lelem, nem holmi belső kényszer miatt teszem.


Hogy miért is zavar mások szexualitása?

Ezt nem tudom. De mindig, amikor valaki elmondja, hogy neki felesége van, elfog az undor, hogy ez vajon milyen állatságot szokott otthon művelni az asszonnyal...

Tudom én, hogy semmi közöm hozzá, de akarva-akaratlanul is lenézem az ilyen embereket. Erre talán már ráhúzhatja a kedves biológus válaszoló a kényszerbetegséget, de az a helyzet, hog ezt még mindig nem tartom rossznak vagy abszurdnak. Mármint amit érzek a dologgal kapcsolatban. Inkább csodálkozom, hogy más nincs így.


Amikor írták páran, hogy nem szoktak csajozni, egyből az jutott eszembe, vajon ők is elítélik-e hozzám hasonlóan a szexualitást.

Amikor ilyen emberekre akadok, az nekem maga a paradicsom, mert úgy érzem, vannak még rendes emberek.


Ennyi lenne. Ebből döntsétek el, mennyire vagyok elmebeteg. xD Szerintem semennyire.

2017. szept. 29. 16:54
 47/62 anonim ***** válasza:

Kèrdező..

Nem a saját gondolatod az abszurd, hanem az, hogy te a normális, családos emberekre nèzve undort èrzel, mert párkapcsolatuk van ès valószínűleg nemi èletet èlnek.

Amit èrzel ezzel kapcsolatban, az kivizsgálásra szorul.

H csak undorodnál, de leszrnád, csak aszexuális lennèl, de tèged mások nemi èlete foglalkoztat,hatással van a velük való kapcsolataidra (vö. Lenèzed őket) ez az, ami pathologiás jegyeket mutat.


Mèg 2 dolog:


Egy, egy magát leendő tudósnak tartó ember nem a wikipèdiát használja infógyűjtèsre,:) :)

A Wiki nem jó forrás, az ocd sokkal összetettebb ennèl.


Kettő, nyilván a saját szubjektivitásunk miatt nem tudjuk magunkat diagnosztizálni.

Ahhoz objektív vèlemèny kell.

2017. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 Mojjo ***** válasza:
92%

@45: Majd igyekszem a következő szállítmánnyal neked is rendelni :D


@46:


"Az a helyzet, hogy én nem tartom abszurdnak a gondolataimat. Szerintem mindenkinek hasonlóan kellene gobdolkodnia."


Természetesen. Szerinted a beteg, de legalábbis deviáns gondolkodású emberek hány százaléka tartja a saját gondolatait abszurdnak? :) Igen kevés... Az, hogy szerinted másnak is így kellene gondolkozni, szintén nem szokatlan a mentálisan beteg emberek körében.


"Továbbá ennek a témának a kitárgyalásában örömömet lelem, nem holmi belső kényszer miatt teszem."


Miért, az örömszerzés nem belső kényszer?


"De mindig, amikor valaki elmondja, hogy neki felesége van, elfog az undor, hogy ez vajon milyen állatságot szokott otthon művelni az asszonnyal..."


És te milyen állatságokat művelsz otthon magaddal? :D Amúgy kifejezetten érdekes adalék a kórképedhez, hogy az szerinted nem undorító.


"Amikor írták páran, hogy nem szoktak csajozni, egyből az jutott eszembe, vajon ők is elítélik-e hozzám hasonlóan a szexualitást."


Nyilván nem vagy egyedül a devianciáddal, de nem hiszem, hogy túl jellemző lenne. Az itteni válaszadóknál pl láthatod, hogy akik nem csajoznak, azok is hiányolják. Ennek ellenére persze, nem leszel egyedül a Földön, mint ahogy semmilyen más kórképpel sem lennél.


"Amikor ilyen emberekre akadok, az nekem maga a paradicsom, mert úgy érzem, vannak még rendes emberek."


Az ítélőképességed és személyiséged erőteljes torzulására utal, hogy a "rendességet" ebben méred.


"Ebből döntsétek el, mennyire vagyok elmebeteg."


Nem vagyok szakember, de az egyértelmű, hogy komoly gondjaid vannak. Erőteljesen arra tippelek, hogy túlvagy a sima, pszichológus által kezelhető szinten, és ez már simán patológiás, orvosi eset, amit pszichiáter kezel.

2017. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:

Hát köszi a véleményeket.


Ha a való életben találkoznátok velem, akkor nem gondolnátok, hogy ilyen szerintetek "problémás" dolgaim vannak, mert nem beszélnék róla.


De úgy vagyok vele, hogy ez egy olyan oldal, ahol névtelenül mindent meg lehet beszélni, mindent ki lehet tárgyalni, mondhatni kiélheti magát az ember.


Szóval még ha nem is lennének normálisak a gondolataim, amit azért erősen kétlek, nem szoktam a való életben senkit zaklatni, hanem megtartom magamnak.

Ezért aztán nem is értem, miért lennék pszichiátriai eset.

Nem vagyok veszélyes sem önmagamra, sem a társadalomra. Vannak bizonyos másokétól elütő gondolataim, de kinek nincsenek? Addig nincs belőlük baj, amíg megtartom magamnak.


Nyilván a családom és a barátaim tudják, hogy mi a helyzet velem, szoktak is vitatkozni velem mindig, de egyikük sem gondolja, hogy mentálisan beteg lennék. Persze nem szakemberek, egyikük sem az, ezt elismerem. De ha nagy bajok lennének velem, azt a saját érdekemben biztosan jeleznék nekem.


Az önkielégítésről csak annyit, hogy az sem a legjobb dolog, de alapvetően nincs vele bajom, mert az az állatvilágban nincs jelen olyan széles körben, mint az embereknél. Ez egy teljesen jó módszer a szex elkerülésére, ami jóval kevésbé undorító, mint más testnedveivel érintkezni.


Persze a legideálisabb módszer nyilván a kémiai kasztrálás lenne, és tervbe is van véve, csak még nem ástam bele eléggé magam a témába, hogy belevágjak.

2017. szept. 29. 17:48
 50/62 Mojjo ***** válasza:
@49: Nem a másokétól eltérő gondolatokkal van baj. Vannak emberek, akik valóban aszexuálisok, nem érdekli őket a szex, elvannak így egy életen át. Vannak, akik undorítónak is tartják, mint pl te. Természetesen ez sem "normális", de semmiképp nem patológiás eset. A te eseted annyiban más, hogy te nem csak simán elvagy ezzel, neked közben nagymértékben torzul a személyiséged és ítélőképességed. Mindkettőre bőven mutattál példát mindkét topicban. A téged érő információk erős szűrése, tehát az a szintű megerősítédi torzítás, ami munkálkodik benned, a szelektív értetlenkedéseid, a lenézésed, az eltorzult értékítéleteid mind ide tartoznak. A halálbüntetés gondolata pedig egy szélsőséges példa erre és jól mutatja, hogy csak azért nem vagy közveszélyes, mert nincs meg a hatalmad, hogy az legyél. Lehetne még sokáig ragozni, de nem tudom, mennyi értelme van. Beteg ember vagy, de mint az ilyenek általában, nem ismered fel a saját állapotodat, és nem is látok sok reményt arra, hogy felismerd. Ezzel pedig itt a történet vége, legalábbis ami a beszélgetést illeti.
2017. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!