Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit gondoltok egy kedves, aranyos, de csúnya srácról?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy van egy fiú barátotok, haverotok, aki nem egy férfi szépség, sőt elég csúnya, viszont ő nem keseredett meg, mint a többség. Ugyanolyan kedves, vicces, aranyos fiú maradt, mint eddig. Attól még, hogy ronda, ápolt, tehát az összkép így csak nem nagyon rossz. Az olyan válaszokat, hogy "Szánalomból nem jövök senkivel se össze", kérem mellőzzük, mert nem is az a kérdés.
2017. szept. 30. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%

Az ilyen emberek viselik az igazi értéket! Kedvelem azokat, akik nem ragadnak le saját külső hibájuknál!


Bár mindennek tartottak már, de nőnek nem! :)


De akkor te most magadról beszélsz?


31/F

2017. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

No comment.


Párom számomra helyes, jóképű, kedves, aranyos, megértő, egészség életmód és családközpontú, tisztel, szeret, segítőkész..stb.

Mindenki megtalálja a számára megfelelő társat.


Akinek nincs igénye annyira a külsőre, az biztos összejönne veled, de számomra felejtős. Én csak olyannal jövök össze, aki külsőre is megfog és tetszik.

Nem szeretnék magamnak rosszat és nem akarok hányingert napi szinten! Nem vagyok magam ellensége.


Te összejönnél egy 100 kg-s bálnával, miközben aranyos, kedves, megértő..stb?

2017. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
ui.: Mit gondolok? Havernak elmegy, de nem több. A haveri körömet nem külső alapján válogatom, hanem belső alapján.
2017. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha számomra nem vonzó, nem számít, hogy hogyan viseli a nehézségeit, csak haver marad. Egyébként aki nem keseredik meg, annak nincs szüksége arra, hogy szánalomból összejöjjenek vele, mert valakinek így is be fog jönni, akkor is, ha épp nem én vagyok az.
2017. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És hogy hogy nem keseredtél meg?
2017. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért keseredjek meg?
2017. szept. 30. 21:25
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem az volt a kérdés, hogy szánalomból kijönne vele össze, csak az, hogy emberileg mit gondolnak róla az emberek, főleg a nők. Van egy-két nő, akivel amúgy jóban vagyok, de azt, hogy mit gondolnak rólam, nem tudom. Annyira már nem is akarok kapcsolatot, csak úgy feltettem ezt a kérdést.
2017. szept. 30. 21:32
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
"...mert valakinek így is be fog jönni, akkor is, ha épp nem én vagyok az." Az a baj,hogy minden nő ezt mondja,ha ronda férfiről van szó, ergo ronda férfinak nincs esélye nőknél,lehet akármilyen a személyisége. Ez van én is ronda vagyok,mondjuk meg is fogom ölni magam a faszba,csak teljen le ez a 10-en valahány év amíg tart a lakáshitel,aztán ha az letellik,akkor a testvéremre hagyom,vagy valamelyik rokonomra,aztán fogom magam és elvágom az ütőeret a nyakamon. Fa..om fog még egyedül tengődni,semmi öröm nincs az életben,ha mindent egyedül kell csinálni. Pusztultam volna már el inkább újszülött koromban,persze a szülész orvosban sem volt annyi empátia,hogy látja,hogy ronda vagyok és inkább a falhoz vág,ahelyett,hogy most kínlódnom kell. Azzal is elkell majd számolnom,ha még él.
2017. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
"Az a baj,hogy minden nő ezt mondja,ha ronda férfiről van szó, ergo ronda férfinak nincs esélye nőknél,lehet akármilyen a személyisége." - Nézd, én ismerek olyan férfiakat, akik számomra nem vonzók, de mégis megnősültek, helyes párjuk van, és boldogok. A nők ízlése nem egyforma. Tehát attól, hogy valaki nekem nem tetszik, még másnak igenis tetszhet. Akkor is, ha ő egyébként rondának tartja magát.
2017. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Először is, hogy a srác rondának tartja magát, az egy dolog. Nekem ettől lehet jóképű.

Ha én tartom rondának, akkor is igazad van abban, hogy ha belsőleg minden rendben, plusz igényes a fiú, akkor az összhatás nem olyan rossz.

Viszont kapcsolatba nem mennék bele olyan pasival, aki nem tetszik külsőleg. Lehet mondani,hogy nem ez a legfontosabb, de azért ez is fontos. Ha nincs vonzalom, halott a kapcsolat. Mondom még egyszer, hogy fiú hogy látja magát, nem jelent semmit. Az én párom sincs elszállva a külsejétől, nekem meg tetszik.

2017. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!