Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit gondoltok egy kedves, aranyos, de csúnya srácról?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy van egy fiú barátotok, haverotok, aki nem egy férfi szépség, sőt elég csúnya, viszont ő nem keseredett meg, mint a többség. Ugyanolyan kedves, vicces, aranyos fiú maradt, mint eddig. Attól még, hogy ronda, ápolt, tehát az összkép így csak nem nagyon rossz. Az olyan válaszokat, hogy "Szánalomból nem jövök senkivel se össze", kérem mellőzzük, mert nem is az a kérdés.
2017. szept. 30. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
9-es hagyjuk ezt! Aki ronda, az szinte mindenki számára ronda,nem egy nőtől hallottam már ezt,hogy:"nem vagy az esetem,de aki veled lesz majd,biztos boldog lesz melletted,mert nagyon kedves, aranyos ember vagy." Meg "nekem nem jösz be sajnálom,de egyébként nincs gond a külsőddel" Aztán még is kiderül,hogy bizlny van gond,ha senki nem akar velem összejönni. Ezért is kell véget vetnem ennek a nyomorúságnak,amit életnek csúfolnak. Társkeresőre sem érdemes felmenni,vagy olyan nőt találok,aki nekem nem jön be, vagy olyat,akinél soha az életben nem lesz esélyem. Ha meg találok egy átlagos lányt,akkor az vagy már ismerkedik mással is, vagy nem vagyok az esete. Legrosszabb dolog a világon,ha ronda az ember,de jó az ízlése.
2017. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
"vagy olyan nőt találok,aki nekem nem jön be" - De neki te bejönnél?
2017. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy kedves, aranyos, de csúnya srác. Pont ennyit. Lehet, hogy nem férfiként tekintek rá...de ettől még , mint embert szerethetem.
2017. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azzal aztán sokra megy egy férfi,ha egy nő mint embert szereti,de tekinti férfinek.
2017. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én egyben, külső-belső tulajdonságokat nézve választok társat. Aki szeretnivaló, az kéne. De hasinló cipőben járok: senkit sem érdekel a lelkem, a gindolataim, a végzettségeim, az agyam(lassan elkopik), csak, hogy nem vagyok karcsú. Leigényteleneznek, lezabálósiznak, s mennek tovább. Ha megírom, h bakesetem meg műtétem volt, mégúgy elkerülnek. Mindenkinek a reklámok által kivetített tökéletesség kell.
2017. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14: igen, sokra megy. Egy nô ha szeret, kihozza belőled a férfit. Monfjuk ehhez ész kell, meg empátia, nem műsegg, műhaj, de, ha hiszed, ha nem létezik olyan is, aki tud szeretni.
2017. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!