Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt csak ilyen megkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt csak ilyen megkeseredett emberek vannak, vagy vannak olyanok is akik elégedettek az életével?

Figyelt kérdés
(nem mintha én az utóbbiba tartoznék)
2017. okt. 3. 23:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy megkeseredettek, csak van egy-két problémájuk, amiben szeretnének segítséget kérni. Nem biztos, hogy magányosak is, de egy idegen jobban átlátja a problémát, mint egy elfogult ismerős, rokon.

Lehet, nekünk hülyeség az ő gondja, de mindenkinek a saját fájdalma a legnehezebb. Sosem trolkodnék a más kárán, más kárára.

2017. okt. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
En sem vagyok elegedett, sot tobbet akarok, jol elek, de aki meg van elegedve mindennel, az mar baj, nincsenek ujabb celjai.Mindig jobb es jobb kell
2017. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nézd, ez megint az, hogy itt csak ilyen, vagy olyan ember van. Most komolyan ezt gondolod??? Nem vagyunk egyformák, mindenkinek vannak gondjai, de pl. én sem vagyok megkeseredett. Engem is ráncigált már az élet,de mindig optimistán felálltam
2017. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Én is teljesen elégedett vagyok az életemmel. Igazábl pont emiatt írok néha kicsit negatívabb, talán még bántó válaszokat is. Mert tudom, hogy igazából nem olyan nehéz dolog ám dolgozni az életeden vagy magadon, meg nem olyan nehéz fenntartani egy jó párkapcsolatot. Pedig nem vagyok ám valami hú de tökéletes ember tökéletes háttérrel. Szerintem ha nekem sikerült a sz.rból várat építeni, akkor másnak sem kéne, hogy ez probléma legyen.

Persze még mindig jobb szerintem, mint az a pár "úriember", aki minden kérdés alá odaírja, hogy a nők csak a pénzre mennek, vagy minden nő egyforma stb stb. Csak mert egyszer randiztak egy lánnyal, aki nem akarta kifizetni a számla felét.. :D Ezt kifejezetten nem szeretem, mikor huszonévesen 0 élettapasztalattal már van egy berögződött véleményük meg előítéleteik.. Azt sem szeretem, mikor valaki a saját párkeresési gondjai miatt a másik nemet okolja, mikor már a kérdéséből is teljesen átjön, hogy egy párkapcsolati analfabéta 0 érzelmi intelligenciával.

2017. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem panaszkodhatok az életemre, boldog vagyok és kiegyensúlyozott. Az már más kérdés, hogy nagyon lentről jöttem és rengeteget dolgoztam azért, hogy idáig jussak, nem magától lett jó életem, de megérte :)
2017. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok összességében az életemmel annak ellenére, hogy vannak neha problémáim. Általában a munkahelyemen jövök fel ide, hogy úgy tegyek, mint ha csinálnék valami hasznosat. 😁
2017. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is elégedett vagyok, jófej, normális, szerető férj, jó házasság, cuki gyerek, stabil anyagiak, sőt, épül a vállalkozásom, szóval ez a része is várhatóan fejlődik még. A jelenlegi melóm is családbarát, kötetlen. Én munka közben lazítok kicsit azzal, hogy olvasgatok itt, meg ha egyedül kajálok, kell valami pótcselekvés mellé :D

29N

2017. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is csak röhögni járok ide.

Egyébként boldog vagyok.

Nagyon.

2017. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!