Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza tudnám így szerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudnám így szerezni a barátnőm, ha elküldeném neki ezt a képet?

Figyelt kérdés

[link]


Mindig is szeretett volna anyagi jólétben lenni, ezt én sajnos nem tudtam neki megteremteni.

Elhagyott még augusztusban, mert nem sikerült annyi pénzt összeszedni, hogy elvigyem Krétára nyaralni.

Most viszont más beosztásba kerültem, sok pénzt keresek és biztosíthatom neki az áhított vágyait.

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogyha elküldöm ezt a képet neki, akkor meggondolja magát és visszafogad?


2017. okt. 6. 20:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon romantikus vagy kérdező, engem megvettél! *-*
2017. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Magyarországon ma az átlag fizetés 120-150 ezer között mozog, nem tudom ti hol éltek.
2017. okt. 6. 20:53
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
És csak ennyit sikerült összekaparni?
2017. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos kamukérdés.
2017. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
Augusztus ota osszeszedni kb 500 ezer forintot nem nagy cucc. Gondolom albi meg egyebek fizetese elott fotoztad, mire visszajonne hozzad, marad alig 100 ezred 😂😂
2017. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A legrosszabb ***** válasza:
79%
#15: Augusztus óta fél millát összeszedni nagyon is jó, az augusztusi fizut szeptemberben, a szeptemberit októberben kapja meg, havonta 250 ezer forintot félrerakni szép teljesítmény. Nekem az albi, a rezsi, a kaja, a Funda, a törlesztés sokat lehúz, talán 50-60 ezret tudok félrerakni havonta. Na pont az ilyen hozzászólások miatt sem kéne nekem párkapcsolat.
2017. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sztem nem jo otlet. Inkabb kuldj egy Kretas kepet tenyleg..
2017. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
16-os, felfogtuk, minden második mondatod az, hogy nem kell nő meg kapcsolat. És köszönjük, hogy nem bünteted a női nemet a gennyel, amit köpködsz.
2017. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
16# Foleg, ha a kerdezo augusztus ota egy darab szamlat sem fizetett be, akkor plane szep teljesitmeny felrerakni 😂😂
2017. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ez miatt dobott a lány, akkor nem érdemes őt visszavásárolni. Inkább tartsd meg, fektesd be, vagy költsd el magadra, vagy mittudomén, csak ne a csajra költsd!
2017. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!