Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha egy lány nem épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha egy lány nem épp lányos ételeket enne főként?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 18:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
31%

Nem zavarna, de azt tudnod kell, hogy ezek a kaják nem véletlenül férfias kaják: rengeteg kalória van bennük, ami a fizikai melóhoz kell.


Értelemszerűen egy nő nagyon ritkán végez olyan fizikai melót (férfiak közül is egyre kevesebben), ami az ilyen kalóriamennyiséget elégetné. Szóval ha még fiatal vagy, akkor esetleg elviszi a sok mozgás és a gyors anyagcsere, de később rakétasebességű elhízás és narancsbőr lehet belőle.


Szóval az nem baj, ha szereted... de a mennyiségre és a gyakoriságra azért figyelj oda.

Ennyi.

2017. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
ahhh hol talalok ilyen nőt??? :)
2017. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:
56kg vagyok :D
2017. okt. 7. 19:13
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
40+/52 kiló vagyok, és szeretem a "férfias" kajákat.
2017. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
14%

Tudom, hogy Magyarország büszke a hagyományos "értékeire", mert itt még nő a nő és férfi a férfi, bla-bla, de azért nem fogjátok a fejeteket, egy-egy ilyen kérdésnél?

Egyed a pacalt, meg a többi egészségtelen "férfiételt", ami valszeg megöl 40 éves korodra, senkinek sem megy el emiatt a kedve a veled való ismerkedéstől...

2017. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem éltem falun, de rendszeresen eszem ezeket az ételeket. Szellemi munkát végzek (egyébként a férjem is), viszont sportolok. 54 kg vagyok. És a világ másik felén élünk, de inkább egy jó kis pörkölt nokedlivel, mint egy gyorséttermi hamburger.
2017. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
72%

Aki szerint a pacaltól halsz meg 40 évesen, az egye a bolti mocskokat amik tele vannak nyomva tartósítószerrel, meg fél éve fagyasztott-kiolvasztott-fagyasztott-kiolvasztott bolti "divatkajákat" :D Előbb halsz meg a tartósított éttermi cézársalátától, mint a házi nevelésű marha/disznó húsától.

Egyébként szerintem a pasik többségének tetszik, ha egy nő felvállalja a kajákat, amiket szeret, és mondjuk egy randin nem sajátát eszik, mert hogy ő "figyel az alakjára" stb stb.

2017. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
94%

Persze,40 éves korodra meghalsz ha nem kákicsot zabálsz egésznap :D

Kérdező,örülj neki hogy jó izlésed van ételek terén,a többi kislány is kinövi majd pár év múlva a finnyáságát.

2017. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg a ferfiak tobbsege leszarja, mit eszik a no. En szeretem a salatat, nem fanyalogva eszem, szeretem a zoldsegeket. Ha tudom, hogy kaja utan lehet setalgatunk is, akkor meg plane inkabb azt eszem, nem akarom, hogy az elfogyasztas utan meg fel orat kelljen ott ucsorogni, amig ugy erzem, hogy fel birok allni. (Kis adagtol is jol tudok lakni, ha laktato az etel.) Meg szivesen megiszom meg egy kavet kaja utan, viszont fott etelekre nem birok kavet inni :D
2017. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
14%
Bárcsak ne lenne tengernyi statisztika arról, hogy aki sok disznót és zsírt eszik annak nagyobb esélye van szív és érrendszeri problémákra, és köszvényre, meg ezer dologra, akkor még jogos is lenne hülyének nézni azt, aki erre rámutat :(
2017. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!