Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha egy lány nem épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha egy lány nem épp lányos ételeket enne főként?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 18:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
49# En nem tartom cikinek, de a budapesti belvarosban nem ezeken az eteleken nottem fel :D Megeszem oket szivesen a valtozatossag kedveert, de ilyeneken elni nap mint nap nekem bizarr.
2017. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
48/48 Én, egyet értek a babbal, csak legyen benne sok füstölt hús.
2017. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

A csecsemőket hordják vízalatti lubickolásra.


Mindenki egyen amit szeret.

2017. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

Ezeket csak azért mondják férfias kajáknak, mert nagyon hizlalóak. És ha tényleg mindennap eszed, az meglátszik az alakodon. Férfinak szabad hízni, nőnek nem.


Ha egy cuki vékony lány mondja, hogy szereti a pörköltet, eldurran a farka, aki hallja. Ha egy zsírdisznó lány mondja, kiröhögik.


Csak nem fogják fel, hogy ok-okozat.

2017. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjuk a vékonylányságot, nemrégiben olvastam egy anonim fórumot hogyan hánytatják, fosatják, manippulálják magukat a lányok-nők hogy ne hízzanak el, merénylet az egészséges test ellen.
2017. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
0%
Ja, olyat is csinálnak páran. De a vékony nők többsége odafigyel arra, mit eszik.
2017. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Röhögnöm kell az itteni kommenteken. Vicckosár pár ember itt. :D
2017. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
A látszat néha csal.
2017. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy megemésztem, szeretem az ízét, a fogazatom is olyan. Nálam is vannak attól függetlenül etikai okok. Nem pazarlok. Szőröstül-bőröstül megeszem az állatot, ha már "ő az életével fizetett". Egyébként a húsban jelen van minden aminosav egy csomagban, növényekből meg valamelyik mindig hiányzik, így ügyesebben kell kombinálni őket, kb ennyi a különbség. Egy lány aki homo sapiens szintén mindenevő, szereti, miért ne ehetne húsos erősebb kajákat ? Aki meg veszi a fáradtságot, hogy elkészíti magának a kaját és nem a feldolgozott/lefinomított/helytakarékos (ezért igen csalóka) makrókat tömi, az elhízni sem fog, mert eyszerűen nem tud annyit enni belőle. Pl 1000g krumplit (690 kcal) nehezebb megenni, mint 177g kristálycukrot (690 kcal). Emellett, ha te termeled a hozzávalókat, végképp nem kell aggódni az elhízás miatt. :)

31/f

2017. okt. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Mondja mar Meg valaki, a porkolt miert hizlalo, mikor semmivel tobb kaloria es zsiradek nincs benne, mint egy rantott husban, fozelekben, vagy az etelek legtobbjeben.
2017. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!