Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha egy lány nem épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha egy lány nem épp lányos ételeket enne főként?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 18:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
13%

" etikai okok"


Jaaaaaj neee, ugye nem a "szegíny állatokat megesszük jaj jaj" dolog ez az etikai ok? :D Tojást, sajtot, tejet se egyél, mert azok is állattól erednek.


Sőt, növényt se nagyon, mert azok is élőlények. Viszont a finom szintetikus ételek jók lesznek, annak tényleg semmi köze bármihez ami él.

2017. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
10%
Nem beszélve azokról az adalékanyagokról, amik a feldolgozott húsban vannak. Azt is elhitették az emberekkel, hogy a cukortól leszel cukorbeteg, de ez hazugság. A cukor üres kalória, nem használ, de nem is árt a testednek. A zsírtól leszel cukorbeteg, ami a feldolgozott húsban van, na meg a sütikben. A cukrot elraktározza a máj glikogénként vagy elégeted fizikai aktivitás során, szóval nem parás. Számtalan érv van még a húsfogyasztás abbahagyása miatt, de nem akarok belkelteni senkit, mert még leharapják a fejemet.
2017. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
41%
Sajtot sem eszem és tojást sem. Edgar, kiállok veled egy vitaestre, élőben, ha szeretnéd. :)
2017. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
44%

#40


"Normálisan"... Írtózom ettől a kifejezéstől, a vége mindig valami tipikus "átlagnép szerint elvárt normális" viselkedésforma ami a létező legunalmasabb és legátlagosabb. Én bevallom, otthon szeretem kiengedni a húsevő énem, jó érzés, hogy úgy ehetek ahogy szeretnék. Aztán vendégségben marad a (háttérben Bach zenéjével) jódlizó nevetésekkel megtoldott spanyol etikett.

2017. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
#A látszat csal: én kérdeztem, hogy mi miatt vagy vega, viszont nem én írtam, hogy hülyeség az indokod (csak ugyanannyi a százalékunk azzal a válaszadóval). Köszi a választ, csak kíváncsi voltam, hogy egy férfi mi miatt lesz vegetáriánus. Nekem tetszett az indokod, főleg a hosszabb kifejtett magyarázattal egyutt. Csak ehhez sajnos több ember kéne.
2017. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
50%

#43


Szükségtelen, mivel mégha meg is győznél akkor sem mondanék le a húsevés örömeiről. Finom a zöldség is, de a hús is.


De ez így elég, ha ilyen dolgok vannak benned, egyedül a roppant álszent "de aranyos a nyuszika gonosz emberek megeszik, fúj"-szerű álláspont ami zavaró.


Mondjuk én már a másik "brutális" véglet vagyok, mert ettem már cápát, kengurut, békát, de ha nem lenne törvényellenes a macska, kutya, ló, zebra stb. húst is megkóstolnám.


Emberhúsnál etikai problémák vannak, de érdekes elképzelni vajon milyen íze lehet.

2017. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:

"Igen? Sok hús kell az erőkifejtéshez?"


Velem keverted össze a másik 75%-ost, és én azt írtam, FEHÉRJE és SZÉNHIDRÁT kell az erőkifejtéshez. Nem azt, hogy hús.


Ezt hívják üldözési mániának.

2017. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

Ugyan a biosz nem ment túl jól, de aki a babos dolgot írta, attól kérdezném, hogy talán orvosira járt e? Le merném fogadni, hogy sem a zsiráf sem az orrszarvú emésztése és tápanyagfelhasználása nem hasonlít a miénkre.


Számomra olyan abszurd az érved, mintha azt mondanád, hogy minden csecsemőt nyomjunk a víz alá, mert egy idő után kinő a kopoltyújuk, mint a békáknak, hisz nekik is azért van, mert életük első szakaszában sokat vannak víz alatt.


"Együnk babot, a rinocérosz is a zöldségtől erős és a zsiráf is attól nőtt nagyra"


Én a magamrészéről mindenevő vagyok, a fogazatom is ilyen, szerintem nem véletlen olyan a testünk, amilyen.

2017. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A legrosszabb ***** válasza:
72%

Nem épp lányos ételek? Könyörgöm, legalább a jó kajákat ne csoportosítsuk már nemek szerint.


Valamiért úgy érzem, hogy a nők még a tipikus hétköznapi ételek (mint például csirkepörkölt nokedlivel, erős paprikával, uborkasalátával, pacalpörkölt borsosan főtt krumplival, csemegeuborkával, spenótfőzelék főtt virslivel, tükörtojással, meg a halászlé, meg a babgulyás stb.) fogyasztását is cikinek tartják. Menjetek ti a tudjátok hova... Mekibe. Ott a helyetek.

2017. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
Marpedig az ember total egeszsegesen meg tud lenni hus nelkul, ennek az elfogadasahoz meg csak vegannak se kell lenni, en sem vagyok az. Lehet hust enni, ha valaki szereti, ez szerintem egy boven eleg indok, nem ertem, miert kell agressziv hulyesegekkel vedeni az igazatokat, hogy marpedig hus nelkul meghalsz!!4!4
2017. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!