Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró? Vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró? Vagy inkább örülnétek neki!

Figyelt kérdés

Kortól, nemtől függetlenül bárki valaszolhat.

Szoktatok írni a párotoknak egy-egy smst, vagy rövid üzenet amikor dolgozik?

Nyilván nem beszélgetés céljából, hanem mondjuk csak hogy gondoltál rá, vagy ilyesmi.

Például ha te otthon vagy, mert ő pont akkor dolgozik, vagy fordítva.

(Nem olyan régóta vagyunk együtt, de kifejezetten örül neki, ha írok neki egy-két smst.De inkább próbálok akkor, amikor kb szünet van, de ez változó, hogy mikor megy ki.

(Nem szoktam üzenetekkel bombázni, csak mindig mondja ha találkozunk, hogy mennyire jól esik hogy írok, meg nyugodtan írjak, amint tud válaszol.

(Csak rövid üzenetet írok)


2017. okt. 7. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az ilyenek nagyon jó esnek. Megmosolyogtatnak, szebbé teszik a napomat, szeretve érzem magam tőle :)

22/L

2017. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma is mondta, mikor délben elköszöntünk(délutánra ment), hogy nyugodtan írjak, mert nagyon jól esik hogy gondolok rá.
2017. okt. 7. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktam. Akkor irok neki, ha van valami mondanivalom. Semmi ertelmet nem latom az ilyen “Epp rad gondoltam <3” nyaladzasoknak.
2017. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem;)

Nekem is jól esik első.

Ugye reggel találkoztunk, és ezzel (is) köszönt el, hogy írjak nyugodtan, mert jól esik neki, még akkor is,ha marha sok a munka és esetleg nem tudna írni.

Illetve este csináltam sütit, meg szendvicset,a melóba.

(Pedig van ilyen kaja kártyája, de szerintem az ilyen apró dolgoknak mindenki örül.;)

2017. okt. 7. 20:22
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert ugye minden ember más és más, van akit még egy üzenet is zavarna, van akinek jól esik, mert mondjuk motiválja, stb.

Csak tényleg nem szeretek zavarni, még ilyenkor sem.

2017. okt. 7. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem zavaró, sőt, kedves dolog - nyilván nem eltúlozva a dolgot.
2017. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Smsről beszélünk. Nyilván nem zavarna, mert amikor dolgom van, nem olvasom el, hanem akkor amikor el tudom. Akkor viszont jól esne. A párodnak is tetszik, küldj csak neki.

31/f

2017. okt. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos dolog. Én örülnék neki.
2017. okt. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ugye?:) Szerintem is. Pedig már egyáltalán nem vagyunk tinik, sőt.Bőven felnőttek.

Csak még nem élünk együtt. Szerintem ez mindenkinek jól esik. Nyilván nem viszem túlzásba, de egy két sms még nem gáz szerintem.

2017. okt. 8. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!