Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek közönsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek közönséges, ha egy nő nem hord melltartót?

Figyelt kérdés

Úgyis alig van mellem, ráadásul kényelmetlen.

Ti elvárnátok a barátnőtöktől, hogy viselje?


2017. okt. 7. 20:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem közönséges.

Ha neked így kényelmes, így hordd a melled.

2017. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet közönséges is és nem is. Nem a melltartón múlik, hanem azokon a ruhákon ami rajtad van.
2017. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
93%
Akkor közönséges, ha átlátszik a mellbimbója a felsőn.
2017. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem az.
2017. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
53%
Csak gondold végig. Végigmész az utcán és a férfiak nagy részét szexuálisan felizgatod ezzel. Nem, nem szándékosan gerjednek majd be, nem tudnak elleni tenni, így vannak programozva. Ha szerinted ez nem szemétség mint állat, akkor csináld, és akkor te is annyit érsz.
2017. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
64%
15# Mennyi erofeszitesbe telik elnezni onnan masfele, ha ekkora szuz vagy? ;)))
2017. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
43%

21:37

mi akar elleni?

2017. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%
15-ös...nehogy már egy leányzónak kelljen bokától tokáig plédben lennie azért, mert a fiúkák nem képesek uralkodni magukon. attól, hogy te felizgulsz erre... te bajod, tanulj meg uralkodni magadon vagy ahogy már előttem tanácsolták, nézz másfelé. és itt nem arról van szó, hogy a kérdező valami full átlátszó vagy lyukacsos pólóban flangálna, egyszerűen csak nem akar vesződni azzal a mindennappokban, hogy a nem konfekcióméretű mellét kényelmetlen ruhadarabokba gyömöszöli. te sem hordanál kényelmetlen gatyát azért, mert társadalmi elvárás...
2017. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
46%
#18...te nem igazán érted a férfi természetet. Nem azt mondtam hogy rávetem magam, vagy ilyesmi, hanem hogy a szerencsétlen agyamban olyan hormonok kezdenek el termelődni amik minden szexuális inger hatásására jönnek. Igen uralkodok rajtuk, elnyomom őket, kvázi erőszakkal, de attól még az ösztönös biológiai működés ott van. A mai világban ez fraktálisan szorozva van, a mellbimbókkal együtt.
2017. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy eszembe nem jutna tiltani semmit, csak elmondtam hogy többek közt ilyen hatása is van az ilyen dolgoknak. Most már tudja, ha eddig nem.
2017. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!